Юрій Кіндзерський: "В нашому футболі клуби і гравці платять суддям постійно"

Юрій Кіндзерський: "В нашому футболі клуби і гравці платять суддям постійно"

218

Юрій Кіндзерський: "В нашому футболі клуби і гравці платять суддям постійно"

Экс-власник ФК «Львів» Юрій Кіндзерський у відвертій розмові розповів порталу tribuna.com яким чином клуби взаємодіють з арбітрами. Він розказав, що особисто ніколи не давав грошей арбітрам, але самі судді своєю роботою натякали, що необхідно їх заохочувати.

«В нашому футболі клуби і гравці платять суддям постійно. Якось я порахував, що в ті часи всі судді разом отримували від клубів першої ліги 6 мільйонів доларів за сезон. І виступив з ініціативою – раз арбітрам так бракує грошей, давайте всі клуби скинуться по 5000 доларів, після кожного матчу будуть виставляти бал арбітру і в кінці сезону, згідно рейтингу, розділимо суму серед найкращих», - розказав Юрій.

Кіндзерський розповів, що коли боролися за вихід до Прем’єр-ліги у виїзному матчі з «Чорноморцем» домовились з власником одеського клубу не звертатися за допомогою до арбітра. В першому таймі суддя дуже добре ставився до однієї команди, в другому таймі вже до іншої. Матч завершився з рахунком 1:1, що не влаштовувало жодну зі сторін. Кіндзерський посварився з керівником «Чорноморця», підозрюючи того в нечесній грі. І тільки згодом дізнався, що була третя зацікавлена сторона. «Закарпаття» на той час претендувало на вихід в УПЛ і дуже бажало нічиєї у тій зустрічі.

Кіндзерський розказав, що не знає таких тренерів, що не бажали б гарного відношення суддів до команди, яку він тренує:

«Я хотів би побачити хоч одного тренера, який не хоче, щоб його клуб стимулював суддів. В мене таких не було. Навіть Любінскас. Я ж думав – ось, нарешті, європейський тренер, зі збірною Литви працював, не буде таких розмов. А він приїхав і одразу питає – скільки у вас на арбітрів в бюджеті закладено? Думаю, ну допустимо, а скільки платити? Завжди ж знайдеться той, хто заплатить більше. В чому логіка? Якось сказав одному президенту – нащо ти сунеш гроші судді, думаєш, я не можу дати втричі більше?»

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров