Сергей Палкин: "Шахтер" со своими принципами честности находится на втором месте"

Сергей Палкин: "Шахтер" со своими принципами честности находится на втором месте"

88

Сергей Палкин: "Шахтер" со своими принципами честности находится на втором месте"
Фото - shakhtar.com
Генеральный директор донецкого "Шахтера" Сергей Палкин рассказал, почему своим арендованным футболистам запрещается играть против "горняков".

"Да, мы запрещаем нашим футболистам играть против нас. Чтобы понять причину, надо взглянуть на историю. В матче первого круга с "Зарей", который состоялся 21 сентября, мы разрешили всем нашим арендованным ребятам играть против нас. Тогда мы проиграли эту игру (0:1). Но буквально через месяц играется матч "Говерла" - "Динамо" (0:4). И киевляне запрещают своим 7-м футболистам, которые находятся в аренде в ужгородской команде, играть в этом матче против них.

Сегодня получается, что мы, "Шахтер", со своими принципами честности находимся на втором месте, а "Динамо" - на первом. Поэтому, я считаю, в данной ситуации Федерации футбола Украины стоит задуматься о едином правиле для всех, а не так "хочу, не хочу". Мы пошли по нормальным принципам и в итоге получили. Считаю, что должен быть fair play в этой ситуации», - сказал Палкин в интервью СПОРТ bigmir)net

Напомним, накануне поединка "Шахтера" с "Зарей" донецкий клуб выслал луганчанам письмо, где написано, что пятерым игрокам луганского клуба запрещено выходить на поле в матче с "горняками". В этот список попали: Алекандр Караваев, Максим Малышев, Руслан Малиновский, Филипп Будковский и Андрей Тотовицкий.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 6
 • "В матче первого круга с "Зарей", который состоялся 21 сентября, мы разрешили всем нашим арендованным ребятам играть против нас. ... буквально через месяц играется матч "Говерла" - "Динамо" (0:4). И киевляне запрещают своим 7-м футболистам, которые находятся в аренде в ужгородской команде, играть в этом матче против них" - остання фраза - брехня. Оскільки ніхто не забороняв. Оскільки заборона прописана в контракті оренди. Оскільки зарплату орендованим платить саме Динамо. На відмінну від контракту оренди кротів в Зорю. І там - прямлї заборони нема, судячи зі слів Рафаїлова. Там записано, що в конкретному випадку орендодавець на відповідний запит надає дозвіл, чи відмовляє.

  Але є інша ситуація, її продовження. Матч Говерла-Динамо відбувся в 9-му турі, 18.10.15р. В наступному, в 11-му, через два тижні (10-тий був перенесений), кроти знов програли, на цей раз Метадону, з орендованим Соболем в складі. http://www.fpl.ua/ukr/protocol/2014_2015/pl/65/9/1... Дозволяли... Ще цікавіше - навесні: http://www.fpl.ua/ukr/protocol/2014_2015/pl/35/9/1... кроти не заперечували грати Гриню, Жичикову, Чурку. А тут, з Зорею - раптом схаменулися...

  А причина - проста: схаменулися, бо "золото-срібло" тікає... Але зі своєю чесність - не здатні визнати очевидного...

  Тому і на запит грати орендованим - відмовляють...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • принципы честности на втором месте

  0+ 0- 0
  +-
  -Корабел-
 • ахахахахаха

  0+ 0- 0
  +-
  maxx
 • От брехло.

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Не-не-не, давай про мирчу переживающего за укрфутбол и за матчи с высокой мотивацией:)))

  0+ 0- 0
  +-
  wert
 • Олексій Семененко прокоментував г-на Палкіна:

  "Є стара галицька байка, герой якої у мить небезпеки публічно наклав у штани. А потім пояснив, що це він “не від страху, а від лютої ненависті”. Згадую ці слова щораз, коли хтось із керівників “Шахтаря”, чи то тренер Мірча Луческу, чи то генеральний директор Сергій Палкін, виходить і гучно псує інформаційне повітря черговою заявою.

  Остання із них стосувалася заборони орендованим у “Шахтаря” гравцям “Зарі” зіграти у матчі команд цієї суботи. На перший погляд здалося, що “Шахтар” просто злякався — бо ж “Зоря” восени уперше за багато років обіграла “Шахтар”, тож варто перестрахуватися. Так я думав учора зранку. А вже ввечері, за кілька годин до матчу “Динамо” -”Фіорентина”, з'явилася заява Сергія Палкіна, який звинуватив “Динамо” у порушенні правил “фейр плей”, тобто чесної гри. Мовляв, “Шахтар” дозволив своїм орендованим грати проти себе за “Зорю” і програв, а “Динамо” не дозволило своїм орендованим грати за “Говерлу” і тому виграло. Ось і вимушений тепер “Шахтар” слідувати поганому прикладу конкурентів.

  Чого більше у цих словах — страху перед "Зорею" чи ненависті до конкурентів? Бо ж гендир “шахтарів”, як і зазвичай, трохи лукавив, “забувши” про те, що “Зоря” сама платить зарплату орендованим гравцям, а “Говерла” цього не робить, і орендовані динамівці, які за неї грають отримують гроші у своєму клубі. Є різниця? Отож.

  Звісно, що краще, аби це все було заздалегідь прописано у регламенті, аби не було суперечок, але ж і з регламентом у керівників “Шахтаря” те ж саме — чи то страх, чи то ненависть. Не минає тижня, як Мірча Луческу пропонує цей регламент поміняти. Його не зрозумієш — чи то це у нього від страху програти чемпіонат, чи то від ненависті до самого українського чемпіонату, який він ще з осені постійно називає “неповноцінним”. Луческу чи не щодня бідкається, що команди у нерівних умовах, що “Шахтар” не може грати у Донецьку, ніби у цьому винні “Динамо”, “Дніпро” чи Федерація футболу.

  Наші головні футбольні конкуренти з "Шахтаря" завжди хочуть залишатися білими та пухнастими. Бажання це зрозуміле. Тільки от шляхи до його здійснення, як на мене, далекі від принципів «фейр-плей».

  http://www.dynamomania.com/news/283401-vitse-prezi...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров