Михайло Сергійчук: "Що тут говорити? Враження погані"

Михайло Сергійчук: "Що тут говорити? Враження погані"

190

Після невдалого поєдинку «зелено-білих» нападник команди Михайло Сергійчук поспілкувався з офіційним сайтом клубу.

– Що тут говорити? Враження погані. Перший тайм провели бездарно, потім вдалося налагодити гру, почало багато чого вдаватися. Начебто ми виглядали непогано. Мабуть, щоб ми почали грати, мусимо пропустити гол. Суперник забиває і таке враження, що будить нас. Зараз всі дуже засмучені. Ми налаштовувалися на зовсім іншу гру, на інший результат. Дуже прикро, що наша команда засмутили уболівальників. Просимо у них вибачення...

– І все ж, у перерві щось відбулося, адже у другому таймі «Карпати» заграли значно краще.

– Містер знайшов, що нам сказати, підбадьорив. Моментів то ми створили більш ніж достатньо, але не можемо забити. Чогось не вистачає нам.

– Наприклад, штатного пенальтиста...

– Цю функцію поклали на Кожанова, але його на полі в той час не було. Доручили пробити Худоб’яку. Ніхто Ігоря не винив, це лотерея.

– Лотерея, в яку «Карпати» вже двічі програли у цьому чемпіонаті.

– Не знаю, що тут сказати. З пенальті нам не щастить.

– Після матчу від головного тренера дісталося?

– Це наша внутрішня справа, нехай все, що відбувається у роздягальні, там і залишається. Повторю, що всі засмучені і розуміють, в чому завинили. Моральні стусани тут не допоможуть. Кожен знає, де помилився.

– Погодься, за моментами «Карпати» мали вигравати цей матч...

– Так, ми мали моментів більш ніж достатньо. Дві перекладини, пенальті, виходи сам на сам... Не знаю, чого не вистачає. Це вже навіть не смішно. Ясно, що може не фартити, але ж не до такої міри. І все-одно я дуже прошу фанатів не залишати нас. «Карпати» дуже молода команда, якій бракує стабільності. На це потрібен час.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров