Вячеслав Грозный: "Не от хорошей жизни у нас играют арендованные футболисты"

Вячеслав Грозный: "Не от хорошей жизни у нас играют арендованные футболисты"

111
Вячеслав Грозный: "Не от хорошей жизни у нас играют арендованные футболисты"
Фото - fc-metalist.com

Дати оцінку майбутньому супернику «Говерли» погодився головний тренер закарпатського клубу В’ячеслава Грозного.

«Останні 9 років «Металіст» бореться за найвищі місця в чемпіонаті країни. В мене немає сумніву в тому, що які б процеси не проходили в середині «Металіста» в Харкові завжди буде команда хорошого рівня.

Щодо того, що група основних гравців "Металіста" відмовилася грати, то думаю, що футболісти зробили чесно по відношенню до клубу й зазделегідь заявили, що вони не вийдуть на поле допоки з ними не розрахуються. Було б погано, якби вийшли й грали б у півсили. Але в той же час у харківської команди є такі футболісти як Микола Іщенко, Євген Селін, Юріна Булят, Кирило Ковальчук, Девід Каядо, Олексій Довгий, Іван Бобко – це футболісти високого рівня, які виступають за свої збірні. Я б таких виконавців хотів би мати в команді, а мені тепер доводиться виставляти молодих гравців 1993-1996 років народження. Але доводиться впроваджувати цю практику, адже для більшості досвідчених футболістів зменшення зарплат – болісний процес, а от для молоді – це не є проблемою, адже вони не отримували таких величезних грошей. Певен, що до таких зарплат ми вже не повернемося, український футбол рухається до європейського - до сусідніх польського, угорського, словацького. Вітчизняна економіка не дозволяє вкладати величезні кошти в спорт та професійний футбол. Але ще раз повторюся, що повністю розумію вчинок гравців харківської команди, які своїм рішенням в той же час дали дорогу молодим футболістам. Як бачите хлопці достойно дали бій чинному чемпіону – «Шахтарю», зігравши внічию. З харків’янами в цьому сезоні ми вже зіграли три рази – двічі в Кубку та один поєдинок у чемпіонаті. В матчі чемпіонату в Харкові ми поступилися – 0:1, але гра вийшла хороша. З того часу як у харків’ян так і в нас кардинально змінилися склади. Вважаю «Металіст» - фаворитом зустрічі.

Так, в цьому році в нас багато молодих орендованих футболістів, але це ми робимо не від легкого життя. Неодноразово просив місцевих тренерів дайте мені молодих футболістів, такого рівня як Гришин, Качараба, але їх тут нема. Більшість здібних місцевих футболістів поїхали грати за межі області та виїхали в сусідні країни Євросоюзу, їх вевезли. Один Юрій Тома тренується з нами, певен, що з нього вийде футболіст хорошого рівня.

Також мене турбує, що вболівальники, на превеликий жаль, чомусь не ходять на матчі «Говерли». В області немає більше професійної команди, але в той же час людям не цікаво відвідувати поєдинки команди. Дуже б хотів, щоб ставлення змінилося. Так розумію й неодноразово про це говорив, що на Закарпатті потрібна команда другої ліги», - цитує Грозного офіційний сайт «Говерли».

Нагадаємо, зустріч «Говерли» та «Металліста» відбудеться 14 березня о 17:00.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров