Алексей Дитятьев: "На "Олимпийском" против "Динамо" у всех горят глаза"

Алексей Дитятьев: "На "Олимпийском" против "Динамо" у всех горят глаза"

196
Алексей Дитятьев: "На "Олимпийском" против "Динамо" у всех горят глаза"
Фото - olimpik.com.ua

Захисник донецького «Олімпіка» Олексій Дитятьєв розповів про матч з «Динамо».

- Гірше не придумаєш, пропустили на останній доданій хвилині. Після видалення стало дуже важко. Не зуміли вистояти. Футбол гра за час і простір. Напевно, саме час нас і підвів.

- При видаленні Дорошенко ви дуже різко відреагували і апелювали до арбітра ...

- Це все емоції, з моєї точки не було видно відмашки. Та й усвідомлення того, що ми більше тайму будемо грати в десятьох м'яко кажучи засмучувало.

- Наскільки на грі «Олімпіка» позначився стан газону?

- В'язке поле, дробило м'яч. Це позначилося на темпі гри, як «Олімпіка» так і «Динамо». Думаю, що такий газон був більше нам на руку. На ньому легше руйнувати, ніж створювати.

- У середині другого тайму у вас був відмінний шанс забити гол, але ви пробили вище. Напевно і самі не очікували, що вдасться пробити в тому моменті?

- Можна говорити все що завгодно, що в тому моменті я не очікував або що сил вже не було. А насправді все просто, я не потрапив в створ воріт. Напевно, саме цей момент був вирішальним у матчі, а не гол «Динамо».

- Після двох матчів з «Динамо» склалось враження, що ви дуже незручна команда для киян. Може розкажете секрет, чому з більшістю команд чемпіонату, саме проти вас «Динамо» не схоже на себе.

- Просто ми для них дуже не зручний суперник! Виходячи на футбольне поле НСК «Олімпійський» проти «Динамо» в кожної команди горять очі, кожен хоче себе проявити перед усією країною на тлі такого суперника!

- Гра могла відбутися на стадіоні «імені Баннікова», на вашому «домашньому» стадіоні, але все ж таки прийняли рішення зіграти на «Олімпійському». Не пошкодували що вибрали саме цей стадіон?

- Ні.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров