Ігор Йовічевіч: "Всі готуються до матчу з "Дніпром", за виключенням Даушвілі"
^

Ігор Йовічевіч: "Всі готуються до матчу з "Дніпром", за виключенням Даушвілі"

516
Ігор Йовічевіч: "Всі готуються до матчу з "Дніпром", за виключенням Даушвілі"
Фото - youtube.com

На відкритому тренуванні «зелено-білих» головний тренер Ігор Йовічевіч поспілкувався із журналістами і розказав про те, чого варто чекати уболівальникам від недільного протистояння.

– Яку гру варто чекати уболівальникам в неділю?

– Сподіваємося, що наша гра сподобається у плані духу та самовіддачі. За цими компонентами, сподіваюся, ми наших фанатів не підведемо. Усе інше будемо бачити в самій грі. Суперники теж грає, у його складі є кваліфіковані виконавці. Однак ці матчі допомагають нам рости, як команді, дають мотивацію і натхнення.

– Яка зараз кадрова ситуація? Чи є травмовані?

– Всі готуються до матчу, за виключенням Муртаза Даушвілі – у нього проблеми з гомілкостопом. Цю травму він отримав під час спарингу проти «Белграда» на зборах в Туреччині. Днів через три він зможе приступити до роботи в загальній групі. Гадаю, що до матчу проти «Волині» він буде готовим.

– Проти «Металурга» зіграло багато молоді. Чи слід ще чекати на дебюти?

– Це все відбувається планомірно, це не авантюра. Ми готували хлопців психологічно, а не лише технічно чи тактично. Вони знають хто буде грати від початку, а хто вийде на заміну. Відчули цей ритм на зборах. Я бачу в їхніх очах іскру – увесь процес роботи йде їм на користь.

– А як молодь психологічно сприйняла гру проти «Металурга»?

– Мандраж був, вони теж люди. До речі, Шведу потрібно ще вчитися в школі, на нього ЗНО чекає. Тому є і психологічний бар’єр і тиск потрібно витримати. Зараз буде ще важче. Ми граємо вдома, перед нашими батьками, друзями та близькими, яким потрібно подарувати радість. Сподіваюся, що нам це вдасться зробити.

– До гри проти Ксьонза будете особливо підходити?

– Ми добре знаємо його можливості. Матч проти «Карпат» для нього дуже добра мотивація, він захоче себе показати перед тренерами та керівництвом «Дніпра». Ми можемо його зрозуміти.

– За виборами президента ФФУ слідкували?

– Не слідкував, але знаю, що Павелко виграв. Без коментарів тут, в цьому питанні не некомпетентний.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме