Недилько: "Долги в "Волыни" есть, но они совсем небольшие"

Недилько: "Долги в "Волыни" есть, но они совсем небольшие"

162
Недилько: "Долги в "Волыни" есть, но они совсем небольшие"
Фото - fcvolyn.net

Воротар луцької "Волині" Віталій Неділько напередодні гри з "Дніпром" розповів про підготовку команди до майбутнього протистояння, стан фінансових справ і як колектив відреагував на рішення капітана Сергія Симініна залишити команду.

— Віталію, із яким настроєм «Волинь» підходить до свого першого матчу в новому році?

— Можу сказати, що настрій бойовий, та головнішим є той факт, що ця першість таки продовжуватиметься. Думаю, зараз це найактуальніше питання для багатьох.

— Як оціните збори в Туреччині? Чи посприяють вони вдалому старту в першості?

— Думаю, все пройшло нормально. Ми провели чимало контрольних зустрічей, які були заплановані з різними суперниками. Щоправда, крім однієї, яка була скасована ще на перших зборах

— Скажіть, як сприйняли в команді звістку, що луцький колектив залишає капітан Сергій Симінін?

— Звичайно, нам було дуже прикро, що Сергій вирішив залишити команду. Та, попри все, переконаний, що Віталій Володимирович щось придумає із цього приводу та знайде рівноцінну заміну на цю позицію.

— На вашу думку, чи тяжко буде зараз «Волині» стартувати після тривалої перерви саме матчем проти «Дніпра»?

— Переконаний, не лише нам, а й дніпрянам також буде непросто грати. Особливо на тлі того, що вони гратимуть із нами всього за два дні після другого матчу Ліги Європи проти «Олімпіакоса», який також для них дуже важливий.

— До слова, в зустрічі першого кола в Луцьку дніпряни здобули мінімальну перемогу, забивши лише за п’ять хвилин до фінального свистка. Як гадаєте, тоді ваша команда заслуговувала на більше?

— Думаю, що ми мали більше можливостей та голевих нагод для взяття воріт суперника. У «Дніпра» ж тоді, по суті, за весь матч стовідсоткових моментів біля наших воріт і не було. Однак, що тепер згадувати…

— Чи слід чекати од «Дніпра» чогось нового зараз, адже команда відчутно зміцнилась у кадровому плані?

— Безперечно, колектив змінився. Тут не лише справа в нових гравцях, а й у головному наставникові. Тоді Мирон Богданович прийняв команду незадовго до початку нового сезону, а вже нині він мав удосталь часу, щоби провести повноцінні тренувальні збори з колективом. На моє переконання, незабаром результати у дніпропетровців мають покращитись.

— Не можу не спитати вас і щодо фінансової ситуації в луцькому клубі, про яку зараз так багато говорять. Чи є нині якісь борги перед гравцями?

— Борги є, але вони зовсім невеликі. Перед початком других зборів команди в Туреччині нам почали виплачувати ці заборгованості. Наразі ситуація така, що з нами вже практично повністю розрахувались.

Володимир Бобир

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров