Данило Силва: "Ребров требует играть компактно в защите"

Данило Силва: "Ребров требует играть компактно в защите"

134
Данило Силва: "Ребров требует играть компактно в защите"

Бразильський захисник «Динамо» Данило Сильва поділився враженнями від контрольного матчу із земляками з «Атлетико Паранаенсе» (1:1), а також оцінив готовність команди до матчів Ліги Європи УЄФА.

- Сьогодні нам протистояла хороша команда, у складі якої грає багато молодих футболістів. Звичайно, погано, що не вдалося виграти, але це підготовчий етап. Головне, що в нас є моменти, які, сподіваюся, в офіційних іграх ми будемо втілювати в забиті м’ячі.

- Чи згадували матч дворічної давнини, коли «Динамо» так само в Марбельї програло «Атлетико Паранаенсе»?

- Пам’ятаю, що ми програли з мінімальним рахунком, пропустивши з пенальті. Але порівнювати ці два матчі не варто, адже ми зараз набагато сильніші саме як команда. Безперечно, це заслуга головного тренера Сергія Реброва, якому вдалося об’єднати футболістів навколо єдиної мети.

- У деяких моментах футболісти «Атлетико Паранаенсе» грали доволі брудно – Калитвинцеву, приміром, роздерли ногу, вам одного разу неприємно дісталося. Чи не було бажання відповісти, десь «знайти» суперника на полі?

- Розумієте, стиль гри у Бразилії та Україні значно відрізняється. Якщо у вашій країні багато контактної боротьби, то в мене на батьківщині полюбляють, коли команда грає у технічний футбол. Можливо, коли ми кілька разів жорстко, але в рамках правил зіграли проти футболістів «Атлетико Паранаенсе», їм це не сподобалося, й вони почали грати брудно.

- Когось зі складу «Атлетико Паранаенсе» знаєте особисто?

- Лише їхнього капітана, захисника Густаво (на фото обіймається із Данило), який у першому таймі отримав травму та був замінений. Коли я лише робив перші кроки в професійному футболі, ми з ним недовго, місяці три, грали за «Понте Прету».

- Окрім забитого м’яча, у суперника більше фактично не було небезпечних моментів. Чи вдалося надійно зіграти в захисті?

- Надійно, коли у своїх воротах жодного м’яча. Сьогодні же ми пропустили, тому маємо розібрати, де припустилися помилки, аби зробити висновки. Тренерський штаб вимагає від нас грати компактно в захисті, що ми й намагаємося втілювати на футбольному полі.

- На зборах команда в день гри проводить тренування. Чи є подібна практика під час змагального процесу?

- Ні, в день гри ми не тренуємося. Коли ми їдемо на виїзний матч, то зранку в нас, як правило, у розкладі завжди прогулянка містом, дуже рідко можемо пограти у квадрат. Зовсім інша справа збори, адже на них ми закладаємо фундамент фізичних кондицій на сезон.

- Підготовчі збори забирають багато сил. Чи пропонують тренери якісь вправи, щоб, як кажуть, розвантажити футболістів?

- На початку підготовчого етапу всі тренування здаються важкими, але з плином часу, поступово набираючи форму, ті ж самі вправи виконуються набагато легше. Тому додатково щось вигадувати, думаю, немає сенсу.

- Усе менше часу до першого матчу з «Генгамом». Чи відчуваєте, що оптимальні кондиції десь уже поруч?

- Гадаю, що хлопці вже готові – як у фізичному плані, так і в психологічному. Важливо вдало зіграти в матчах проти «Генгаму», тоді прийде й упевненість у своїх силах на всю другу частину сезону.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров