Паулу Фонсека: "Инвестиции "Динамо" стоят Антунеша"

Паулу Фонсека: "Инвестиции "Динамо" стоят Антунеша"

170
Паулу Фонсека: "Инвестиции "Динамо" стоят Антунеша"
Фото - publico.pt

41-річний екс-наставник "Порту", а нині головний тренер "Пасуш де Феррейра" Паулу Фонсека розповів про португальського новачка "Динамо" Віторіну Антунеша.

- Незважаючи на те, що знаю Віторіну дуже давно, працював з ним тільки шість місяців, коли Антунеш грав за "Пасуш", а я був головним тренером команди, - розпочав нашу розмову Паулу Фонсека. - Антунеш - неймовірний професіонал. Він завжди був дуже уважним та постійно працював над собою, удосконалюючи свої вміння. Зажди комунікабельний, старається йти у ногу з часом. Віторіну - скромний, дружелюбний та спокійний хлопець. Сказав би навіть - інтроверт. Дуже любив з ним працювати.

- Які основні якості цього футболіста?

- Він дуже сильний у технічному плані. Опиняючись під тиском суперника, доволі легко знаходить шляхи виходу з-під пресингу. З легкістю досягає останньої третини поля. Крос та удар - його найсильніші сторони. Також Віторіну - забивний футболіст. З тактичної точки зору Антунеш дуже "точний футболіст", вміє підлаштовуватися під потреби гри.

- На якій позиції Сергій Ребров зможе використовувати Антунеша? Лише на лівому фланзі оборони?

- Правильніше за все буде сказати, що Антунеш - лівий латераль. В разі потреби він може зіграти й нападника.

- Який він поза межами поля?

- Дуже спокійний та уважний до своєї родини. Сподіваюсь, він швидко зможе адаптуватися до українського побуту.

- За інформацією ЗМІ, "Динамо" заплатило "Малазі" близько 6 мільйонів євро за те, щоб Антунеш переїхав до Києва. На вашу думку, він коштує цих грошей? Адже всім відомий портал оцінював його трансферну суму у три мільйони євро…

- Знаю, що у нього були інші пропозиції та запити з боку великих європейських клубів. Переконаний, що інвестиції, вкладені “Динамо”, варті цього футболіста, і сам Антунеш це швидко доведе. Вірю, що він напише ще одну гарну сторінку у своїй кар’єрі. Віторіну з тих людей, які ніколи не втрачали віри у те, що можливо ставати кращим кожного дня. А у Португалії всі сподіваються, що українці незабаром повернуться до мирного життя.

- Ви знайомі з ситуацією в Україні? І чи погодилися б колись попрацювати у нашій країні?

- Так, я знаю про важку ситуацію в Україні. Знаю, що український футбол має багато сильних команд та гарних гравців. Мені дуже подобається Андрій Ярмоленко. Чудовий футболіст! І звичайно я б хотів одного дня отримати запрошення з України. Гарні команди, неймовірні гравці, чудові умови для роботи. Хто б відмовився?

Роман Бебех

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров