Вадим Сапай: "Партнеры по команде решили меня побаловать"

Вадим Сапай: "Партнеры по команде решили меня побаловать"

145
Вадим Сапай: "Партнеры по команде решили меня побаловать"
Фото - vorskla.com.ua

Захисник полтавської "Ворскли" Вадим Сапай, який напередодні відсвяткував 29-річчя, поділився своїми враженнями від гри з «Атирау» та розповів, хто його першим привітав з днем народженням.

- Я не можу сказати, що гра у нас зовсім не вийшла, - зізнався Вадим. - Ми старалися, боролися за кожен м'яч, активно діяли на флангах, але удачі трохи не вистачило. Будемо працювати, тренери вкажуть нам на помилки. Попереду ще цілий збір.

- Раніше тобі доводилося грати в день народження?

- Ні. Це трапилося вперше. Як правило, в цей день я на зборах, але матчі якось не випадало. Так що свято виходить трохи сумним ...

- Хто тебе першим привітав?

- Сусід по кімнаті - Ігор Пердута. Рівно на початку першого ночі (посміхається). А вранці прокинувся від дзвінка своєї улюбленої дружини.

Потім були вітання від тренерського штабу і всіх хлопців по команді. Було дуже приємно. Партнери взагалі вирішили мене побалувати - винесли з ранкового тренування з поля прямо на руках і доставили в готель! У нас прекрасний колектив, я пишаюся тим, що перебуваю в такій команді. А такі матчі, як сьогодні, тільки додадуть нам спортивної злості.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров