FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Сергей Погорелый: "Металлист" будет бороться за высокие места"
^

Сергей Погорелый: "Металлист" будет бороться за высокие места"

1543
Сергей Погорелый: "Металлист" будет бороться за высокие места"
Фото - metalist.ua

Інтерв’ю дав колишній голкіпер «Арсеналу» й «Таврії», а нині — один із потенційних новачків «Металіста»

Сергію, які враження від першого збору?

— Якесь банальне запитання. Які можуть бути враження? Я ж не перший день у команді, вже майже п’ять місяців працюю пліч-о-пліч із гравцями «Металіста». За цей час колектив став мені близьким, і в робочих моментах не виникає жодних непорозумінь.

— Тобто нічого незвичайного під час збору не мало місця?

— Нас же не примушували йти лани обробляти чи виконувати якусь іншу незвичну роботу. Усе, як і в попередні часи. Уже давно звик до такого ритму. Стараюся навіть додатково займатися.

— Ви працювали під керівництвом Олександра Заварова, В’ячеслава Грозного, Олега Лужного. Ігор Рахаєв сильно від них відрізняється?

— Що я можу сказати? Кожен тренер, як і будь-яка людина, не схожий на іншого. Якби всі греб­ли під одну гребінку, то й команди були би всі однакові. У Рахаєва своє бачення футболу й особливий підхід до виконавців, що мені імпонує.

— Із Рахаєвим у вас була розмова?

— У нас постійно ведеться діалог. Це ненормально, коли тренер не спілкується із футболістами. Ігор Володимирович завжди відкритий, не оминає нікого увагою, знає, які в кого проблеми.

— У спарингах ви двічі поступилися й один раз розійшлися миром. Як можете прокоментувати такі результати?

— Вважаю, результати на зборах не мають першочергового значення, за них очок не дають, відтак у турнірній таблиці не піднімешся. Але характеризувати контрольні матчі, передусім, у компетенції тренерського штабу, керівництва клубу. Вони повинні робити виснов­ки. Футболісти — в останню чергу, наша справа — виходити й показувати найкращі якості.

— Вам, мабуть, видніше, чи проглядається в «Металіста» малюнок гри?

— Ми пройшли лише перший етап підготовки. На мій погляд, поки що рано говорити про якусь картинку чи стратегію гри. Як уже наголошував, це питання до тренерів. Одне можу сказати: попереду ще багато роботи.

— У вас уже багато друзів у складі харків’ян?

— Я й раніше з багатьма був знайомий. Жодних проблем. Загалом, у «Металісті» чудовий колектив. У нас немає розподілу на молодих і стариків — усі спілкуються на одному рівні.

— Разом із вами працювали й інші потенційні новачки — Іван Бобко та Кирило Ковальчук. Як вони влились у колектив?

— Видно, що хлопці стараються зарекомендувати себе. Але ще сам не є гравцем «Металіста», тому казати, хто й як влився в колектив, не вважаю коректним.

— А яка ситуація з вашим майбутнім?

— Із цього приводу чи не щодня ведуться переговори з керівництвом. Незабаром про все дізнаєтеся.

— За деякими даними, футболісти «Металіста» вже четвертий місяць не отримують зарплатню. Вас це не відлякує?

— Хто кому скільки винний — це мене не цікавить. Чуткам уже давно не довіряю. Коли це торкнеться особисто мене, тоді я вам зможу конкретно відповісти. Поки ж не володію інформацією, яка ситуація насправді. Навіть у колег-футболістів не запитую. Звик рахувати лише свої гроші.

— На першому зборі були відсутні всі, без винятку, легіонери. Якщо в подальшому вони не з’являться, це суттєво ослабить колектив?

— Давайте будемо казати по факту. Ніхто з легіонерів не залишив команду — вони просто не приїхали на перший збір.

— Чи доречно зараз казати, на що зможе претендувати «Металіст» у чемпіонаті?

— Іще не час. Спаринги ні про що не свідчать. Ну, виграємо ми, станемо чемпіонами узбережжя, і що це нам дасть? Усе покажуть офіційні матчі, це — остання інстанція. Упевнений, у прем’єр-лізі «Металіст» буде боротися за високі місця.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения