Арменд Даллку: "Сборы - это тяжелая работа"

Арменд Даллку: "Сборы - это тяжелая работа"

98
Арменд Даллку: "Сборы - это тяжелая работа"
Фото - uefa.com
«Перший тренувальний день на нашому другому зборі пройшов відмінно. Було помітно, що всі хлопці, добре відпочивши кілька днів, старалися і виконували вимоги наставників. Нам з Ахмедом Янузі було, звичайно, важкувато, оскільки ми прилетіли в Анталію вночі, і тільки о п'ятій ранку лягли спати, але, думаю, ми впоралися (посміхається).
Мені, як капітану команди, дуже приємно, що у нас в колективі присутній так званий зворотний зв'язок. Тренери завжди тримають руку на пульсі, контролюють наш стан, з усіма розмовляють. У такій обстановці взаєморозуміння приємно працювати, а повністю не віддаватися не можна. Нам може щось не подобатися, але ми поважаємо працю наставника, який готував цей план підготовки.
А вона, до речі, дещо змінилася. Я не можу сказати, що стало набагато простіше, адже навантаження бувають дуже навіть пристойні, але сама специфіка стала іншою. Немає такого, що іноді падаєш з ніг, втома накопичується якось поступово. Особливо після занять, на яких ми працювали над швидкістю. Такі вправи хлопцям сподобалися (посміхається).
На жаль, більшу частину першого збору я пропустив через пошкодження гомілкостопа. Було, звичайно, прикро, але під час відпочинку я зробив знімок, і зрозумів, що мені можна вже працювати. Нога ще болить, коли б'ю по м'ячу, але через кілька днів все буде в нормі.
В іншому в Туреччині все, як звичайно. Збори - це важка робота, але ми її не боїмося. Вперше на підготовку до Анталії я прилетів в 2006 році. Тоді «Ворсклу» тренував Віктор Носов, який інколи забороняв мені… тренуватися. Пам'ятаю, йде заняття, він мене кличе і каже: «Вільний, бери чай, йди в номер». Я не зрозумів, у чому справа! Мову ще знав погано, звернувся за допомогою до Дебатіка Цуррі, і той мені все пояснив...
Як з'ясувалося, тренеру не подобалося моє надмірне бажання працювати (посміхається). Він сказав, що свою норму навантаження Даллку вже отримав, більше не потрібно. Я тоді насилу його упросив залишитися на полі, щоб потягнутися, покачати прес!
Увечері Носов викликав нас з Цуррі на розмову. Сказав прийти в хол готелю. Ми підійшли в зазначений час, а Віктор Васильович сидів за одним столиком з тренерами ще трьох українських команд - здається, це були наставники донецького і запорізького «Металургів», а також ФК «Харків». Тренер піднявся, ми пішли за ним, а він обертається і каже колегам: «Бачите, які у мене охоронці...»
Таким був мій перший збір у Туреччині, куди я ось уже 10 років приїжджаю взимку з однією метою - якомога краще підготувати себе на весь рік, щоб потім перемагати разом з рідною «Ворсклою». Великий привіт всім полтавським уболівальникам! Ми за вами вже скучили!»
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров