Главная Украинские Favbet Лига Владимир Приемов: "Об увольнении узнал из интернета"
^

Владимир Приемов: "Об увольнении узнал из интернета"

118
Владимир Приемов: "Об увольнении узнал из интернета"

Із зміною головного тренера наприкінці минулого сезону, вочевидь, керівництво «козаків» вирішило влаштувати серйозну «чистку» лав. Услід за Олегом Тараном на двері в клубі вказали й колишнім гравцям «Кривбасу» — Євгену Боровику та Володимиру Прийомову й іще шістьом виконавцям. Причому екс-криворіжці в першій частині сезону були не тільки основними виконавцями, а й відігравали ключову роль у ігрових побудовах «червоно-білих». Зрештою, очільники запорізького клубу заслуги футболістів оцінюють по-своєму, відтак із Євгеном і Володимиром не тільки не продовжили контракти, а й розлучитися нормально не змогли. Окрім того, що гравці дізналися про своє звільнення з Інтернету, перед тим, як із ними розрахуватися, хлопців попросили здати… ігрове екіпірування. Щиро кажучи, що в клубі робитимуть із старим одягом, пояснити складно, однак цей приклад зайвий раз доводить, що з професіоналізмом у «Металурзі» існують серйозні проблеми.

— Володимире, що змінилося в «Металурзі» з відставкою Тарана? Невже в Запоріжжі вирішили учергове перезавантажити команду?
— Насправді, тяжко щось сказати із цього приводу. Що там вирішило керівництво «Металурга», потрібно запитувати тільки в нього. Я не маю жодного уявлення щодо їхньої політики. Певне, вирішили позбавитися тих, кого запрошував Олег Анатолійович. Зрештою, в Запоріжжі все як було неоднозначно, так і залишилося.

— Це правда, що ви про своє звільнення дізналися з Інтернету, а з клубу до вас із цього приводу ніхто не звертався, не телефонував?
— Про своє звільнення я справді дізнався з Інтернету, коли прочитав одну з новин. Був дещо здивований таким розвитком подій. Але я до цього готувався, бо про пролонгацію контракту конкретно зі мною ніхто не говорив. Просто думав, що наша співпраця закінчиться цивілізованішим шляхом. Могли бодай зателефонувати, повідомити.

— Відтак ні з ким із партнерів вам не вдалося попрощатися, а просто приїхали й зібрали речі?
— Саме так. А що там мені ще робити? Зібрав особисті речі й поїхав додому.

— А що це за історія з екіпіруванням? У одному інтерв’ю ваш партнер по «Кривбасу» й «Металургу» Євген Боровик сказав, що перед тим, як розрахуватися, у вас навіть забрали ігрову амуніцію. Це справді так?
— Одверто кажучи, в моїй кар’єрі подібне трапляється вперше. Навіщо вона їм потрібна, й гадки не маю, адже на всій формі був набитий ігровий номер, я в ній тренувався, грав. Не знаю, що вони з нею робитимуть.

— Фінансово «Металург» вам нічого не заборгував?
— Ні, у цьому плані все нормально, розрахувалися до копієчки.

— Зараз перебуваєте вдома чи на оглядинах у якійсь команді?
— Ні, зараз удома, в Одесі. Із приводу пошуків нового клубу, то наразі чекаю пропозицій, якихось варіантів.

— А які взагалі є перспективи? Збираєтеся залишатися в Україні чи серйозно розглядаєте можливість із переїздом до закордонних чемпіонатів?
— Подивимося, все залежатиме від того, які будуть пропозиції. Якщо, скажімо, буде нормальний варіант із України, то чому би, власне, й не залишитися? Але не буду виключати можливості з переїздом до іноземних клубів.

— На сьогодні конкретних пропозицій ніяких немає?
— Такого, щоби конкретного, нічого немає. Ведемо перемовини, однак до конкретики справа не доходить. На сьогодні стовідсоткових варіантів узагалі немає.

— Відомо, що В’ячеслав Грозний активно запрошує до «Говерли» вільних агентів. Можливо, вже контактували з ужгородцями?
— У «Говерлі» проблем наразі теж вистачає, тож варіант доволі суперечливий.

— За словами головного тренера «Олімпіка» Романа Санжара, в зимове міжсезоння його колектив також збирається підсилюватися вільними агентами. Можливо, найближчим часом ви приміряєте форму новачка прем’єр-ліги?
— Там і своїх хлопців вистачає, тож навряд чи я перейду до «Олімпіка».

— Із Олегом Тараном часто спілкуєтеся?
— Уже давно не зідзвонювалися. Востаннє з ним спілкувався, коли він пішов із Запоріжжя.

— За час новорічних свят удалося нормально відпочити?
— Увесь вільний час присвятив родині. Був дома, тож відпочив нормально.

Роман Кирієнко

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме