Гендиректор "Говерлы": "Все "старожилы" команды поехали в Турцию"

Гендиректор "Говерлы": "Все "старожилы" команды поехали в Турцию"

143
Гендиректор "Говерлы": "Все "старожилы" команды поехали в Турцию"
Фото - zaholovok.com.ua
18 січня гравці та тренерський штаб «Говерли» з київському аеропорту «Бориспіль» відбули на перший тренувальний збір до турецької Анталії. Дещо детальніше про план підготовки команди в зимове міжсезоння повідомив генеральний директор клубу Іван Шіц.
– Команда упродовж двох тижнів базуватиметься в відомому курортному містечку Лара, в Анталії. Окрім тренувальних занять будуть зіграні три спаринги – 23 січня з казахським «Ардабасі», 28 січня з польською «Ягелонією», ще один товариський матч запланований на 31 січня (наразі підшуковують суперника для закарпатської команди).
– Чи можете сказати про можливе кадрове поповнення «Говерли» вже в цей період?
– За винятком Максима Коваля, Сергія Мякушка (ці гравці проходять збір у лавах головної команди «Динамо») та футболістів, які не змогли твердо закріпитися в основі в першій частині сезону – Владислав Павленко, Руслан Степанюк, Микола Вечурко – всі "старожили" команди відправилися до Туреччини. До них долучилися ще кілька нових гравців, прізвища яких можна буде назвати згодом.
До розташування свого клубу повернулися молоді орендовані футболісти «Динамо» – В’ячеслав Павленко та Вадим Петров.
Тренерський штаб й надалі активно продовжує селекційну роботу й цілком ймовірно, що в лавах «Говерли» в цей час з’явиться ще ряд гравців, яких проглядатимуть вже під час других тренувальних зборів.
– Вже відомо часові рамки та місце проведення другого тренувального циклу команди?
– Перший НТЗ завершиться 1 лютого, а після тижневої паузи з 8 по 22 лютого триватиме другий етап зимової підготовки команди до другої половини сезону. Наразі розглядаємо кілька варіантів місця проведення другого тренувального збору.
– Коли стартує підготовка молодіжних складів команди?
– U-21 та U-19 розпочнуть підготовку з 1 лютого. Тренувальні збори проходитимуть в межах Ужгорода та Ужгородського району.
Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров