FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Игорь Суркис: "Шахтер" - лидер украинского футбола"
^

Игорь Суркис: "Шахтер" - лидер украинского футбола"

668
Игорь Суркис: "Шахтер" - лидер украинского футбола"
Фото - prosport-ru.tsn.ua

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, розповів, як проходять переговори з потенційними новачками київського клубу та про те, хто з легіонерів хоче піти з «Динамо»

- Потрібно працювати для того, щоб виховувались професійні гравці не тільки для нашого клубу, але і для всього українського футболу. Якщо ж не будуть підходити нам, то за рахунок їх ми можемо отримувати гроші, компенсацію. Вважаю, що так було би правильно, а не тільки дивитись на Захід.

- Не секрет, що багато гравці не хоче їхати в Україну. Ви дивились когось?

- Я не буду казати хто хоче їхати, а хто ні. Я не інтернет портал. Я Суркіс Ігор Михайлович. Я говорю про те, що я відчуваю на собі і працюю із цим. Сьогодні ситуація така. Нам же не потрібно було купувати десять гравці. Нам потрібен лише один гравець. Дуже проблематично запросити в Україну кваліфікованого, гарного гравця, переконавши його, навіть, грошами. Я особисто продовжую займатись цим питанням. Маю надію, що нам вдасться підписати гравця для посилення Сергію Станіславовичу Реброву. Але, на всякий випадок, ви прекрасно розумієте, що ми повинні черпати кадри з молодіжних команд. А якщо у нас не припиниться, те, що коїться в країні, буде ще складніше, ніж зараз, запросити гравців. Люди, в першу чергу, думають про свою безпеку, про своє життя. В київському «Динамо» всі говорять про комфортні умови, в яких вони грають. Але сьогодні вони комфортні, завтра можуть стати менш комфортними. «Шахтар» - лідер українського футболу, на них також рівняються, дивляться, чому «Шахтар» не грає вдома. Не все можна пояснити. Це дуже тонкі моменти. Чому інші донецькі команди не грають вдома? Вони бояться. У них у всіх є свої родини. Футболісти – молоді хлопці, вони радяться зі своїми батьками. Це дуже складне питання, на сьогоднішній день. Гадаю, що гучних трансферів в цьому році не чекайте, у всякому випадку, від «Динамо», точно.

- Ви кажете, що багато хто не хоче їхати. А ті гравці, що зараз в команді?

- З тими хто є – питань і проблем немає. Я з багатьма з них розмовляв, з тими, від кого мені потрібна допомога у цьому питанні, щоб вони пояснювали, що в нас все тихо, спокійно і можна грати спокійно у футбол не боячись за свою безпеку. А ті хлопці, які адаптувались тут, і йти з клубу не хочуть. Той же Беланда нещодавно сказав, що буде із задоволенням грати. Повірте мені, якщо буде пропозиція, гідна для клубу, я її розгляну. А якщо ні, вони будуть відпрацьовувати свій контракт, отримувати ті гроші, які прописані в контракті і отримувати задоволення від футболу.. Я в цьому впевнений. Усі легіонері мені, особисто, повідомили, що вони нікуди не збираються їхати. Якщо буде пропозиція, яка влаштовує і нас, і вас – розгляньте. Я розумію під цією фразою клуби рівня «Манчестер Юнайтед», решта клубів, які готові сплачувати кошти за гравців ті, які ми їм назвемо. А просто віддати футболіста – ми не прагнемо.

- «Ювентус» зацікавлений в тому аби взяти Беланду в оренду?

- Чутки. Не більше того. Я офіційна особа і я кажу лише про те, що я бачу на своєму столі. У мене не було ніяких пропозицій. Беланда в «Ювентус» не віддається. Якщо це буде і надалі транслюватись через той же ресурс, який і до нас надходить, то вони повинні знати, що своїх футболістів в оренду я не віддаю.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения