Главная Украинские Favbet Лига Игорь Суркис: "Шахтер" - лидер украинского футбола"
^

Игорь Суркис: "Шахтер" - лидер украинского футбола"

366
Игорь Суркис: "Шахтер" - лидер украинского футбола"
Фото - prosport-ru.tsn.ua

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, розповів, як проходять переговори з потенційними новачками київського клубу та про те, хто з легіонерів хоче піти з «Динамо»

- Потрібно працювати для того, щоб виховувались професійні гравці не тільки для нашого клубу, але і для всього українського футболу. Якщо ж не будуть підходити нам, то за рахунок їх ми можемо отримувати гроші, компенсацію. Вважаю, що так було би правильно, а не тільки дивитись на Захід.

- Не секрет, що багато гравці не хоче їхати в Україну. Ви дивились когось?

- Я не буду казати хто хоче їхати, а хто ні. Я не інтернет портал. Я Суркіс Ігор Михайлович. Я говорю про те, що я відчуваю на собі і працюю із цим. Сьогодні ситуація така. Нам же не потрібно було купувати десять гравці. Нам потрібен лише один гравець. Дуже проблематично запросити в Україну кваліфікованого, гарного гравця, переконавши його, навіть, грошами. Я особисто продовжую займатись цим питанням. Маю надію, що нам вдасться підписати гравця для посилення Сергію Станіславовичу Реброву. Але, на всякий випадок, ви прекрасно розумієте, що ми повинні черпати кадри з молодіжних команд. А якщо у нас не припиниться, те, що коїться в країні, буде ще складніше, ніж зараз, запросити гравців. Люди, в першу чергу, думають про свою безпеку, про своє життя. В київському «Динамо» всі говорять про комфортні умови, в яких вони грають. Але сьогодні вони комфортні, завтра можуть стати менш комфортними. «Шахтар» - лідер українського футболу, на них також рівняються, дивляться, чому «Шахтар» не грає вдома. Не все можна пояснити. Це дуже тонкі моменти. Чому інші донецькі команди не грають вдома? Вони бояться. У них у всіх є свої родини. Футболісти – молоді хлопці, вони радяться зі своїми батьками. Це дуже складне питання, на сьогоднішній день. Гадаю, що гучних трансферів в цьому році не чекайте, у всякому випадку, від «Динамо», точно.

- Ви кажете, що багато хто не хоче їхати. А ті гравці, що зараз в команді?

- З тими хто є – питань і проблем немає. Я з багатьма з них розмовляв, з тими, від кого мені потрібна допомога у цьому питанні, щоб вони пояснювали, що в нас все тихо, спокійно і можна грати спокійно у футбол не боячись за свою безпеку. А ті хлопці, які адаптувались тут, і йти з клубу не хочуть. Той же Беланда нещодавно сказав, що буде із задоволенням грати. Повірте мені, якщо буде пропозиція, гідна для клубу, я її розгляну. А якщо ні, вони будуть відпрацьовувати свій контракт, отримувати ті гроші, які прописані в контракті і отримувати задоволення від футболу.. Я в цьому впевнений. Усі легіонері мені, особисто, повідомили, що вони нікуди не збираються їхати. Якщо буде пропозиція, яка влаштовує і нас, і вас – розгляньте. Я розумію під цією фразою клуби рівня «Манчестер Юнайтед», решта клубів, які готові сплачувати кошти за гравців ті, які ми їм назвемо. А просто віддати футболіста – ми не прагнемо.

- «Ювентус» зацікавлений в тому аби взяти Беланду в оренду?

- Чутки. Не більше того. Я офіційна особа і я кажу лише про те, що я бачу на своєму столі. У мене не було ніяких пропозицій. Беланда в «Ювентус» не віддається. Якщо це буде і надалі транслюватись через той же ресурс, який і до нас надходить, то вони повинні знати, що своїх футболістів в оренду я не віддаю.

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
08 апреля
07 апреля