Арменд Даллку: "Приятно, что тренеры советуются с нами"

Арменд Даллку: "Приятно, что тренеры советуются с нами"

111
Арменд Даллку: "Приятно, что тренеры советуются с нами"
Фото - FootBoom.com
Наскільки важко знаходити робочий ритм в перші післявідпускні дні і чому не можна ігнорувати завдання індивідуальних планів підготовки розповідає капітан «Ворскли» Арменд Даллку.
- Арменде, важко починати роботу після тридцятиденного відпочинку?
- Не скажу, що зовсім легко, але... (робить паузу, ніби згадуючи, чим займався вдома під час відпустки, - прим. авт.) Кожен з нас отримав на руки індивідуальний план підготовки, до виконання якого треба було приступати за десять днів до виходу з відпустки. Кожен з нас усвідомлює серйозність цієї попередньої підготовки. Природно, хтось старався більше, інші, можливо, трішки менше.
- Чи можна обдурити, насамперед, самого себе і нічого не виконувати, що написано в плані?
- Все можливо! Ось тільки самий початок навчально-тренувальних зборів відразу покаже, скільки салатів було з'їдено в дні свят. Хоча у нас всі професіонали. Не думаю, що були такі, хто зовсім не відкривав папку з планом підготовки. Зараз вже втягнулися в роботу, готуємося до відновлення чемпіонату.
- На першому етапі зборів команда проводить збалансовані тренувальні заняття: є і фізичні навантаження, є улюблені тренування, як вчорашній турнір з теніс-болу, вистачає й тактичних занять. Це щоб не приїдалася одноманітна робота?
- Так воно й є. Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування, вони враховують наші побажання в організації роботи.
- Через два дні «Ворскла» зіграє свій перший контрольний матч у 2015 році. Як ти ставишся до результатів товариських ігор?
- У міру серйозно. Завжди є бажання перемагати, але я не скажу, що в грі, та ще й на першому зборі, на першому місці буде підсумковий рахунок матчу. Найважливіше, щоб футболісти згадали, як взаємодіяти один з одним на полі, допомогти адаптуватися в команді тим, хто прибуває на перегляд. Було кілька років тому, що ми стали тут чемпіонами узбережжя, а потім в чемпіонаті справи йшли не так добре. Постараємося все враховувати.
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров