Ігор Йовічевіч: "Зараз у молоді є прекрасні шанси показати свій прогрес"

Ігор Йовічевіч: "Зараз у молоді є прекрасні шанси показати свій прогрес"

184
Ігор Йовічевіч: "Зараз у молоді є прекрасні шанси показати свій прогрес"
Фото - youtube.com

Львівські «Карпати» вийшли з відпустки і почали підготовку до весняної частини чемпіонату. Про плани на найближчий час розповів головний тренер «зелено-білих» Ігор Йовічевіч.

«Наразі команда проходить медогляд – одна частина сьогодні, інша завтра. Перед поїздкою в Туреччину проведемо заняття на базі, де гравці ознайомляться з графіком тренувань та завданнями на збори. Головне, щоб усі усвідомили – ми продовжуємо рухатися у тому ж напрямку, що й на початку чемпіонату. Наше завдання – побудувати конкурентоздатну команду» – каже головний тренер.

«Звичайно, на перших зборах з нами буде багато молодих виконавців. Це ті хлопці, які прониклися нашою філософією і її поділяють. Це ті наші вихованці, які даватимуть плоди в майбутньому. Із молодіжного складу поїдуть воротар Олег Мозіль, захисник Володимир Сениця, півзахисники Ілля Михайловський, Дмитро Кльоц, атакувальний хавбек Тарас Завійський. Із юніорського складу ми візьмемо трьох гравців: захисника Василя Кравця, а також двох креативних півзахисників Мар’яна Шведа і Олексія Гуцуляка».

«Ми на них розраховуємо вже у найближчому майбутньому – зараз у хлопців є прекрасні шанси показати свій прогрес. А ми побачимо, чи їхні кондиції і форма відповідають рівню Прем’єр-ліги. Ми вже бачимо, як можуть рости наші вихованці. Маю на увазі, зокрема, Мірошніченка та Костевича» – підсумував Ігор Йовічевіч.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров