Главная Украинские Favbet Лига "Ворскла": веселі старти у ювілей Громова (Відео)
^

"Ворскла": веселі старти у ювілей Громова (Відео)

562
"Ворскла": веселі старти у ювілей Громова (Відео)
Фото - vorskla.com.ua

Добрі традиції в дружньому колективі полтавської "Ворскли" завжди шануються й ретельно оберігаються. Особисті дати футболістів справа майже свята. Тому кожного такого разу, коли в команді, приміром, хтось святкує свій День народження, цей імпульс дарує настрій усій команді. Сьогодні перед початком тренування головний тренер "біло-зелених", його помічники й усі футболісти гучними оплесками вітали з 25-річним ювілеєм нападника Артема Громова. У веселому ключі розпочалася й офіційна частина тренування. Для хлопців, розподілених на три команди, улаштували веселі старти. Такий початок став хорошим підґрунтям для роботи в задоволення.

Чимало довелося попітніти воротарям, зважаючи на велику кількість завдань з акцентованими ударами по "рамці". В завершальній робочій фазі на футболістів чекала робота над певними тактичними епізодами.

Після закінчення ранкового тренувального заняття короткий професійний лікнеп поміж футболістами й присмак смачного обіду від шеф-кухаря ресторану в готелі "Selin".

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения