FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Артем Федецький: "За місяць неможливо набути оптимальних фізичних кондицій"
^

Артем Федецький: "За місяць неможливо набути оптимальних фізичних кондицій"

1109
Артем Федецький: "За місяць неможливо набути оптимальних фізичних кондицій"
Фото - Vk.com

Один з лідерів Дніпра Артем Федецький поділився враженнями про відпустку, про новачків команди, а також розповів плани на тренувальні збори команди, які розпочнуться вже завтра.

— Відпочивав з сім’єю, спочатку з дружиною та друзями їздили в теплі краї, а вже на Новий Рік взяли синочка та поїхали до Санта Клауса, там лайки, олені, щоб дитині було цікаво.

- Можна сказати, що перше коло завершилось на мажорній ноті для тебе, адже ти став героєм вирішального матчу проти Сент-Етьєна.

— Я не можу сказати, що я став героєм, тому що футбол – це командна гра. Так сталося, що за певних обставин ми потрапили в наступний раунд. Своє мінімальне завдання ми виконали, побачимо, як далі буде.

- Раніше в Дніпра не було таких проблем з виходом з групи. То є перехідний період, чи просто цього року група видалася сильнішою?

— В нас кожен рік доволі цікава група, хороші команди. Та і тоді були проблеми, ми ж не всіх легко перегравали, доводилося попотіти. Зараз так склалися обставини, десь загубили, десь знайшли, але завдання виконали.

- За Олімпіакосом слідкуєш?

— Доводилося бачити декілька їхніх матчів, зокрема проти Атлетико та Ювенутса в Лізі Чемпіонів. Те, що команда досить класна – жодних питань. Вдома в них чудова публіка, чудова атмосфера. Шкода, що в нас такої не було в Києві. Тим не менш, в нас є час на підготовку. Вчора команда зібралася для проходження медогляду, і вже завтра вирушаємо на перший збір. Будемо готуватися щоб якнайкраще показати себе в перших офіційних матчах в Лізі Європи.

- А на сьогодні як оцінюєш шанси пройти греків?

— Я ніколи не займався статистикою. До гри говорити можна будь-що. Дехто каже, що в Дніпра шансів немає. Це футбол, тут трапляється все! Тому немає сенсу говорити голосними фразами. Є футбольне поле, м’яч і дві команди, які ставлять перед собою завдання проходити далі. Все вирішиться на полі.

- Що скажеш про підсилення команди? Як вже відомо, був придбаний лівий латераль Едижіо, можливо до вас приєднається Роман Безус та Матей.

— Безус вже приєднався до нас, сьогодні бачив його на базі, ми разом проходили медогляд. Стосовно Ежидіо, в ділі я його не бачив, але пишуть що доволі непоганий гравець. На рахунок Матея, то досить хороший гравець, інтелектуально підкований, технічний. Подивимося, адже Волинь трішки не така команда, як Дніпро, йому доведеться прилаштовуватись до нашого стилю гри. Загалом кажучи, це досить сильні гравці, які повинні підсилити Дніпро.

- Завтра ви вирушаєте на перший збір, а потів одразу ж на другий, як я зрозумів? Проти кого доведеться зіграти вже знаєш?

— На першому зборі знаю, що зіграємо з Мельбурном, а вже з другого запам’ятав команду «Самсунг» (сміється). Другий збір в Іспанії буде більш насичений, багато спарингів буде. Перший збір трохи легший, щоб втягнутися, привести себе в порядок після відпустки, пристосуватися до навантажень. Але, на мою думку, за місяць неможливо набути оптимальних фізичних кондицій.

- Сьогодні ще відбудуться «Різдвяні зустрічі». Ти приймеш участь в цьому цікавому заході?

— Я маю деякі справи в Дніпрі сьогодні, тому, нажаль, в мене не вийде долучитися. Але я знаю, що хлопці поїхали, будуть приймати участь.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ua-news.in.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения