Главная Украинские Favbet Лига Офіційно. Ярослав Мартинюк залишив "Карпати"
^

Офіційно. Ярослав Мартинюк залишив "Карпати"

877

Автор
Автор: FootBoom.com
Офіційно. Ярослав Мартинюк залишив "Карпати"
Фото - FootBoom.com

Львівські «Карпати» і Ярослав Мартинюк вирішили припинити співпрацю і розірвали контракт за взаємною згодою сторін. Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу.

«Насамперед, хочу подякувати нашим фанатам за підтримку, яку я відчував протягом усіх років, коли грав за «Карпати». Також вдячний і карпатівському керівництву за розуміння. Можу сказати, що я задоволений усім, що оточувало мене у Львові. «Карпати» з мене зробили футболіста. Я тут створив сім’ю і тут планую жити. Львів став для мене рідним містом. У мене залишилися лише хороші спогади, нічого поганого сказати не можу. Щодо продовження моєї кар’єри, то маю пропозицію від клубу не з українського чемпіонату, з яким у неділю вирушаю на збори в Туреччину» – розповів Ярослав Мартинюк.

Нагадаємо, 26-річний півзахисник виступав за «зелено-білих» із сезону 2006/07 року (із невеликою перервою, коли він на правах оренди грав за київський «Арсенал»). За «Карпати» Ярослав провів 52 поєдинки, ще 6 зіграв у національному Кубку, 4 рази виступав у Лізі Європи.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме