Главная Украинские Favbet Лига Олександр Шуфрич: "Ми хочемо боротися за найвищі місця"
^

Олександр Шуфрич: "Ми хочемо боротися за найвищі місця"

687
Олександр Шуфрич: "Ми хочемо боротися за найвищі місця"
Фото - Footboom.com

Найбалакучішим представником гостьової команди був віце-президент ужгородців.

- Основна причина поразки в тому, що не змогли налагодити контргру. Хоча в першому таймі вона була, - нарікав Олександр Несторович. - Ми грали не гірше за "Дніпро". Моменти були біля обох воріт.

- Чи вважаєте, що "Говерла" була сьогодні за крок од успіху?

- А ви вважаєте, що ні? Давайте будемо об’єктивними. Чудові моменти були в "Дніпра" тільки в останні п’ятнадцять хвилин гри, коли ми зняли захисника й випустили Балашова. Фактично стали грати у чотири форварди. При цьому "Дніпро" так і не зміг нам забити в контратаці. Звичайно, тут нашому воротареві слід поставити пам’ятник, але факт є факт. До пропущеного гола гра йшла на рівних. Якби не пропустили за хвилину до перерви, гадаю, могли зачепитися за очко.

- Гол у роздягальню у ворота вашої команди був дуже прикрим…

- Звичайно. Один момент мали вони в першому таймі. Свій гол "Дніпро" витис, на який десь потім і награв, за сукупністю. Найпарадоксальніше те, що володіння м’ячем після першого тайму було на нашу користь. Якщо чесно - мене це здивувало.

- Ви сказали, що, пропустивши м’яч, стали посилювати атаку, йшли вперед і що? Де моменти в другому таймі?

- Справді, з моментами в нас було скрутно. Але тут треба сказати, що "Дніпро" не пішов нас добивати, а став грати обережно.

- Але на цьому й будувався розрахунок Хуанде Рамоса - забити першими й спіймати суперника на контратаці. Адже він у другому таймі випустив двох своїх швидкісних форвардів …

- У другому таймі, до 70-ї хвилини, обидві команди були обережними. Ми не хотіли пропустити другий м’яч, який фактично означав для нас кінець. А "Дніпро" вичікував. У кінцівці матчу ми спробували підвищити темп, вихід на поле Балашова це позначив, але "Дніпро" все ж класом вище.

- Чим, на ваш погляд, був хороший "Дніпро"?

- "Дніпро" грає в одному стилі не перший рік, який не може не подобатися. Швидкі фланги, нападники дуже високого класу, як наш українець Селезньов, так і хорват Калинич. А які люди в них на лавці запасних, та й ті футболісти, які не потрапляють у заявочний лист …

- Чи хотіли би когось із тих людей, які не проходять до складу "Дніпра", запросити у свою команду?

- Було би нерозумно, якби сказав - ні. Із радістю хотів би бачити у себе в команді, скажімо, того ж Олійника. А чому ні?

- У Олійника в "Дніпрі" дуже висока зарплатня, чи готові її платити?

- Це вже інше питання. Усе-таки є в нас бажання, ми хочемо боротися за найвищі місця. Сподіваємося так грати, що наші фінансові партнери будуть зацікавлені інвестувати більше, відтак зможемо залучати в команду гравців вищого класу.

- Роботою тренерського штабу задоволені?

- Було би некоректно висловлювати якесь невдоволення. Ми зіграли п’ять матчів, із них три - з грандами. Там, де мали взяти очки, взяли. За будь-яких обставин, тренерську руку Грозного вже досить добре помітно. У грі команди проглядається певний малюнок.

- До суддівства у вас поки немає питань?

- Я зарікся говорити про арбітраж.

- Кажуть, що гол "Дніпро" провів із невеликого, але офсайду?

- Схоже, там суддя не встиг за епізодом. Треба буде дивитися повтор із різних камер. Але ми не будемо апелювати щодо цього.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме