Редван Мемешев: "Програли б, якби тільки оборонялися"
^

Редван Мемешев: "Програли б, якби тільки оборонялися"

490
Новачок «Волині» попри те, що був вилучений в кінці матчу із «Динамо», запам’ятався вболівальникам агресією в атакувальних діях і був одним з кращих в матчі на НСК «Олімпійський».
- Редване, налаштовувався на такий результат?
- Ми прагнули перемогти взагалі-то. Забили швидкий гол, потім трохи сіли в оборону, отримали «непотрібний» гол майже в роздягалку. Але добре, що все закінчилося добре. Тепер всі задоволені.
- У Динамо було кілька дуже хороших нагод забити в кінці першого тайму. За рахунок чого вдалося зберегти ворота недоторканими?
- Якби ми тільки оборонялися, то мали б мало шансів. А так ми нині можемо радіти нічиї. Хоча я підвів трохи хлопців, отримав два попередження. Але вони особливо не сварилися, бо все закінчилося добре.
- Виходить, що ти грубіян?
- Я не чекав отримати першу картку вже на другій хвилині. Чесно кажучи, дуже здивувався, коли її отримав. В обох випадках просто йшов дуже жорстко в боротьбу, не розрахував… Але в другому епізоді не помітив, що Селін позаду мене.
- Віталій Кварцяний що вам сказав після матчу?
- Подякував за гру, хоча відзначив і негативні моменти. Він – тренер, мусить також вказувати на помилки. Розслаблятися не маємо права, адже попереду багато матчів.
- У перерві Кварцяний змінював тактику на матч?
- У жодному разі, він казав продовжувати в тому ж дусі. Тим більше, що ми створили кілька моментів і в другій половині гри.
- Ти дебютував сьогодні в Прем’єр-лізі. Відчув різницю із першою лігою?
- Звісно! Тим більше, що дебют припав на матч із киянами… Але не стільки боявся, скільки переживав за гру. Тим більше, що матч на «Олімпійсьому» проходив. Налаштовувався на гру ще за тиждень до матчу, аналізував гру «Динамо», власні і загальнокомандні дії.
- «Динамо» чимось здивувало?
- Кияни могли краще зіграти, просто ми билися до кінця.
- Які в тебе враження від «Волині», від Луцька?
- Атмосфера взагалі шикарна. Всі підтримуємо один одного, щоб усе в нас виходило якнайкраще.
- Які цілі поставлено перед командою.
- Тільки максимальні!
- Сьогодні всі задоволені, всі раді, але вам слід зіграти через тиждень із «Таврією»…
- А ми вже про це думаємо. Тому жодної заспокоєності не буде. Ми розуміємо, що слід брати бали в Луцьку, а потім в Запоріжжі, у нас важкий далі календар.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме