На "Україні" буде новий газон

На "Україні" буде новий газон

166
На "Україні" буде новий газон
Фото - FootBoom.com

У вівторок зранку на полі стадіону «Україна» розпочалися ремонтні роботи. Кілька десятків працівників зрізають газон і скручують його в рулони. Невдовзі тут буде зовсім нове поле. Детальніше про те, що відбувається, розповів керівник служби обслуговування полів Юрій Костюк.

«Вже минуло 7 років з того часу, як ми зробили реконструкцію поля. У багатьох європейських клубах заведено змінювати газон щосезону. Після завершення чемпіонату траву зрізають і проводять там різноманітні автошоу та концерти. З наших трибун помітно, що газон густий і якісний, але якщо придивитися ближче, то стає ясно, що він не ідеальний. Є ділянки зі світлою травою, а це, по суті, бур’яни. Тому ми прийняли рішення зробити новий газон, який будемо засівати за допомогою сучасних технологій» – розповідає Юрій Костюк.

«Можливо, нам вдасться отримати єдиний в Україні лазерний планувальник, який є власністю дніпропетровської фірми. Він би ідеально вирівняв пісок».

«Як ми засіємо нову траву, то вже за два місяці поле буде придатне для роботи. Звичайно, можуть бути природні катаклізми, але практика показує, що двох місяців цілком вистачає. Це ж сучасна трава, яка за допомогою різних добрив росте дуже швидко. Після того, як ми її засіємо, накриємо поле агротканиною, що пропускає вологу і створює парниковий ефект. Це дозволяє траві набиратися сил і рости» – підсумував Юрій Костюк.

На "Україні" буде новий газон - изображение 1

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
 • ось і відповідь для тих хто хоче бачити "Карпати" на = ашанарені

  -=-

  ось лише табло на "Дружбі"-=- певно ще й через 7 років непоявиться нове

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров