Зміни у спарингах "Волині"

Зміни у спарингах "Волині"

128
Зміни у спарингах "Волині"

«Волинь» продовжує свій другий турецький НТЗ у Белеку. Вчора команда відновлювалася після спарингу про ти боснійського «Олімпіка». По обіді «хрестоносці» відвідали спаринг іншої української команди – донецького «Металурга» - проти пітерського «Зеніту». Звісно, «волиняни» і цікавий матч побачили, і зі своїм колишнім півоборонцем Анатолієм Тимощуком поспілкувалися. Останній вийшов на поле у складі пітерців у другому таймі і допоміг влаштовувати розгром донеччанам 5:0…

Сьогодні ж тренування відновилися і попереду у лучан ще один цікавий спаринг. У суботу в 17.30 «Волинь» зіграє контрольний поєдинок проти самарських «Крильєв Советов». «Крильця» цього дня зіграють дві ігри різними складами – вранці проти словацької «Жиліни» та увечері проти «Волині». «Волинь» не вперше суперничає на зборах із «Крильями», які нині ідуть на 10 місці в російській Прем`єр-лізі. Торік в Туреччині росіяни вирвали перемогу на останніх хвилинах – 1:0. Поєдинок "Волині" та "Криль" відбудеться на стадіоні готелю "Kaya Palazzo".

Водночас керівництво лучан домовилося про новий спаринг, який відбудеться у понеділок 17 лютого. Суперником «Волині» стане словацький «Слован» (Братислава») – лідер словацької Цоргонь-ліги. Таким чином на другому турецькому зборі «Волинь» матиме відразу трьох словацьких спаринг-суперників – «Сеніцу» (1:1), «Слован» (17.02) та «Жиліну» (18.02).

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров