FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Роман Григорчук: "Ми вийшли на добрий рівень"
^

Роман Григорчук: "Ми вийшли на добрий рівень"

596
Роман Григорчук: "Ми вийшли на добрий рівень"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Уродженець Коломийщини Роман Григорчук поспілкувався із телеканалом НТК про стан справ у «Чорноморці»:

«Ми не можем говорити, що ми лідери, а можемо констатувати факт, що вийшли на добрий рівень, де для нас було б дуже великим досягненням. І зараз наші мрії тільки про це, і наша робота направлена тільки на це»

Також наставник поділився своїми думками про стан справ в Прикарпатському футболі:

«Потрібно знайти шляхи і способи, щоб не тільки відновити, а й підняти на високий рівень Прикарпатський футбол, бо в цьому краю постійно народжувались добрі футболісти і я думаю, що зараз нічого не помінялося. Напевно ці таланти десь пропадають, а треба організувати справу так щоб і юнацький футбол був дуже розвинутий і звичайно потрібно професійні команди, бо без них нікуди»

Та розповів про молодих прикарпатських футболістів:

«Мені люди рекомендували декількох футболістів, але після того як ми наводили справки на предмет того чи могли б вони бути на нашому рівні, я не говорю в першій команді, хоча б в молодіжній, то не все складалося. Ми бачили, що напевно цим хлопчикам потрібно ще попрацювати».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: galsports.com

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения