FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Мирослав Бундаш: "У "Говерли "вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання"
^

Мирослав Бундаш: "У "Говерли "вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання"

1101
Мирослав Бундаш: "У "Говерли "вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання" - изображение 1Нападник «Говерли» 1990-2000-х рр. оцінив стан речей у сучасній команді :

— Зараз у «Говерлі» підібрався досить непоганий колектив . Команду поповнили досвідчені футболісти, які обов'язково допоможуть ужгородцям вирішити поставлене завдання. Крім того підготовкою займається досить досвідчений тренер, який до цього пройшов збори не з однією командою. Мені здається, після виступу в осінній частині чемпіонату В'ячеслав Грозний зробить правильні висновки і зуміє поліпшити гру колективу. На мій погляд, особливу увагу варто приділити роботі лінії оборони, та й напад вимагає посилення .

Думаю, «Говерлі» не завадило б придбання хорошого забивного нападника, адже з небезпечними моментами у команди, як правило, не виникає великих проблем. Варто подумати в міжсезоння і над підписанням кваліфікованого опорника . Втім , навіть якщо і не вдасться посилити ці позиції, у «Говерли» вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения