Мирослав Бундаш: "У "Говерли "вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання"

Мирослав Бундаш: "У "Говерли "вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання"

190
Мирослав Бундаш: "У "Говерли "вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання" - изображение 1Нападник «Говерли» 1990-2000-х рр. оцінив стан речей у сучасній команді :

— Зараз у «Говерлі» підібрався досить непоганий колектив . Команду поповнили досвідчені футболісти, які обов'язково допоможуть ужгородцям вирішити поставлене завдання. Крім того підготовкою займається досить досвідчений тренер, який до цього пройшов збори не з однією командою. Мені здається, після виступу в осінній частині чемпіонату В'ячеслав Грозний зробить правильні висновки і зуміє поліпшити гру колективу. На мій погляд, особливу увагу варто приділити роботі лінії оборони, та й напад вимагає посилення .

Думаю, «Говерлі» не завадило б придбання хорошого забивного нападника, адже з небезпечними моментами у команди, як правило, не виникає великих проблем. Варто подумати в міжсезоння і над підписанням кваліфікованого опорника . Втім , навіть якщо і не вдасться посилити ці позиції, у «Говерли» вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:1
 • Удачи!

  0+ 0- 0
  +-
  Die Saat
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров