Олександр Шуфрич: "Заборгованості у нас перед футболістами немає"

Олександр Шуфрич: "Заборгованості у нас перед футболістами немає"

101

З новорічних привітань розпочав прес-конференцію з представниками ЗМІ віце-президент ФК «Говерла» Олександр Шуфрич. А далі одразу спростував кілька інформацій, які з’явилася в окремих мас-медіа.

«Подібної заборгованості у нас перед футболістами немає, і те що писали кілька солідних ЗМІ – неправда. Через таку дезінформацію подаватиму позов до суду, адже такі качки, окрім особистого невдоволення псують імідж нашого клубу. Думаю, що в найближчий час прочитаємо в цих мас-медіа спростування відносно цих публікацій», - зазначив віце-президент.

Олександр Несторович також заперечив наявність якихось протиріч між тренерським штабом та керівництвом клубу, а також наявність конфлікту всередині команди між українцями та легіонерами.

Віце-президент зауважив, що в клуба належне фінансування. Команда спокійно готується до сезону, згідно раніше складеного графіка. Наступні два навчально-тренувальні збори футболісти проведуть в чудових умовах, в турецькому місті Белек.

Керманич «Говерли» також коротко проаналізував виступ команди в першій половині сезону, відмітивши, що жодної провальної гри, окрім матчу в Донецьку з «Шахтарем» у команди не було. Виокремив при цьому два переможні поєдинки «Говерли» у рідних стінах проти донецького «Металурга» та сімферопольської «Таврії».

«Ці матчі свідчать, що в нас є потенціал і ми здатні вирішити самі свої завдання, не сподіваючись на проблеми інших клубів УПЛ», - додав Олександр Несторович.

Причинами невдач назвав короткий відрізок часу на підготовку команди та кадрову ротацію, а також звернувся до П’єрлуїджі Колліни, щоб той підвищував кваліфікацію наших арбітрів.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Купит футболистов- будет

  0+ 0- 0
  +-
  tat2006
 • А со столбом Шуфричёнок уже рассчитался?

  0+ 0- 0
  +-
 • Ответ на сообщение Младший лейтенант -

  А со столбом Шуфричёнок уже рассчитался?

  так писали уже,столб претензий не имеет

  0+ 0- 0
  +-
  игорь львов
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров