Главная Украинские Favbet Лига До Туреччини головний тренер "Карпат" Ніколай Костов взяв 24 гравці
^

До Туреччини головний тренер "Карпат" Ніколай Костов взяв 24 гравці

403

До Туреччини головний тренер "Карпат" Ніколай Костов взяв 24 гравці

У понеділок зранку гравці «Карпат» провели перше повноцінне тренування на турецькій землі. Тренувальні поля знаходяться неподалік від готелю-палацу «Мардан», який вважається найрозкішнішим на Середземноморському узбережжі Антальї - повідомляє офіційний сайт львівського клубу

Звісно, зимою на півдні Туреччини не пахне, але й теперішня температура не надто літня – 10-15 градусів. Опадів нема, сонця також. Зате у вільний від тренувань час «зелено-білі» можуть і відпочити, і прогулятися по величезній території готелю-палацу. Зокрема, саме тут є найбільший у світі басейн площею 16 000 метрів квадратних, а прикрасою служить унікальний міст, побудований за кресленнями Леонардо да Вінчі.

Нагадаємо, що на перших зборах «Карпати» не будуть проводити товариських матчів. За словами головного тренера «зелено-білих» Ніколая Костова, футболісти присвятять цей період фізичній підготовці.

До Туреччини головний тренер «Карпат» Ніколай Костов узяв 24 гравці, що перебувають у клубі на контрактах, а також трьох потенційних новачків:

ВОРОТАРІ: Мартін Богатінов, Роман Мисак, Назарій Лазарський;

ЗАХИСНИКИ: Іван Мілошевіч, Ґреґор Балажіц, Ігор Пластун, Олег Білий, Микола Жовтюк, Володимир Бідловський, Павло Ксьонз;

ПІВЗАХИСНИКИ: Ігор Худоб’як, Олег Голодюк, Андрій Ткачук, Муртаз Даушвілі, Леван Кенія, Семір Штіліч, Сергій Загідулін, Крістобаль Креспо;

НАПАДНИКИ: Лукас, Сергій Зеньов, Михайло Кополовець, Олександр Гладкий, Тарас Пучковський, Арман Кен Елла.

Також в Турцію поїхали потенційні новачки - вірменський захисник Грайр Мкоян, грузинський нападник Захарій Бегларшвілі, а також аргентинський форвард, прізвище якого поки що не афішується.

Звертає на себе увагу присутність у списку гравців іспанця Крістобаля та Володимира Бидловського, котрим Ніколай Костов збирається дати ще один шанс закріпитися в складі команди, чого не скажеш про Сандро Гурулі та Іллю Михальова.

Як вже повідомлялось, перший тренувальний збір у Туреччині буде присвячений головним чином фізичній підготовці гравців. Додому команда повернеться 24-го січня.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме