Валерій Федорчук відповів на питання вболівальників "Карпат"
^

Валерій Федорчук відповів на питання вболівальників "Карпат"

507
Валерій Федорчук відповів на питання вболівальників "Карпат"
Фото - FootBoom.com

Валерій Федорчук, який у матчі проти луганської «Зорі» виконував функції капітана команди, завітав на першу веб-конференцію «зелено-білих», на якій розповів про ситуацію в команді та відповів на численні запитання від уболівальників.

Насамперед, уболівальників цікавила причина не надто успішних виступів команди на старті сезону. Мовляв, і моменти є, і атаки непогані, а голів як не було, так і нема. Валерій спробував заспокоїти фанів і вселити надію у їхні серця, пояснивши, що команда натхненно тренується на заняттях, однак їй все ще потрібен час для повного взаєморозуміння. «Головне, що є моменти. Якщо ми створюємо небезпечні ситуації біля воріт суперника, то таки почнемо їх результативно завершувати» – сказав Валерій.

Щодо свого несподіваного для багатьох капітанства, то хавбек «левів» сказав: «У нашій команді капітаном є Андрій Ткачук. Гравці вибрали його на голосуванні. Але у матчі проти «Зорі» Андрій не міг грати через травму, тому пов’язку одягнув віце-капітан. Окрім мене, ним є також Ігор Пластун».

Цікавилися уболівальники і особистим життям футболіста: «У мене є дружина, а також син. Узимку чекаємо на поповнення в нашій сім’ї. З дружиною живемо в Києві. Але у Львові дуже подобається, місто красиве і зручне».

Ставили фани і доволі каверзні та незручні запитання, зокрема про те, чи вживає Валерій алкоголь і чи відчував ненависть до «Карпат», після матчу, в якому ФК «Львів» вилетів до першої ліги. «Алкоголь іноді вживаю, але не вливаю його в себе пляшками. Звичайно, можу собі його дозволити не в робочий період. А щодо ненависті до «Карпат», то вона була лише у спортивному плані. Ми не хотіли вилітати до першої ліги від «Карпат», нехай краще з нами це зробила б якась інша команда».

Насамкінець, півзахисник «левів» розповів про епізод, що трапився після фінального свистка у матчі в Маріуполі. Уболівальників цікавило, чому Валерій спілкувався з молодим воротарем Романом Підківкою на підвищених тонах. «Це був робочий, правда, досить емоційний, момент. До кінця матчу ми тримали ситуацію під контролем, перемагали, хотіли привезти до Львова три очки. Але за кілька хвилин до свистка пропустили гол зі штрафного. Мені здалося, що в тому моменті, коли «Іллічівець» забив нам гол, Роману Юрійовичу (так ми його називаємо, ви ж бачили, який він здоровань, байдуже, що хлопцю всього 18 років) забракло трохи воротарського досвіду. Воно й не дивно, зважаючи на вік. Я йому сказав, що думав, він відповів мені. Після цього ми потисли руки. Це говорить, що в команді нормальна робоча атмосфера, що команда переживає, коли їй не вдається перемогти. Але, зауважу, що конфліктів в нашій команді нема» – підсумував Валерій Федорчук.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме