Младен Бартуловіч: "Емоції просто зашкалювали"

Младен Бартуловіч: "Емоції просто зашкалювали"

122
Младен Бартуловіч: "Емоції просто зашкалювали"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

В обох забитих м’ячах у ворота киян безпосередню участю взяв хорватський вінгер Младен Бартуловіч. Спершу він змусив Рибку помилитися, коли пробивав зі штрафного, а згодом асистував Олександру Гладкому...

– Скажу, що ми провели хорошу гру із дуже пристойним суперником, який веде боротьбу за чемпіонство і за медалі чемпіонату. Сьогодні ми дали бій. Та й після невдалої гри з «Шахтарем» нам треба було реабілітуватися перед фанатами. Треба тепер далі працювати і заробляти очки.

– Перший гол «Динамо» був логічним?

– Ну, в нас також були моменти до цього. Гладкий у перекладину влучив, Федорчук мав хорошу нагоду. Але забило «Динамо» – ми помилилися, а вони провели дуже швидку атаку. Усе почалося з мого штрафного – перехоплення від киян і швидкий ривок вперед. Наші захисники не встигли перекрити суперників, після чого Велозу поклав м’яча у дев’ятку. У «Динамо» дуже швидкі гравці.

– Але згодом твій штрафний приніс команді перший гол.

– Рибка невдало відбив, а Федорчук зіграв на добиванні. Добре, що він забив, бо крім того ще й завів усіх нас. Правда, ми потім і пропустили, практично з нічого. З флангу пішла така «зависуха», Мбокані підрізав м’яча... Але ми не лише змогли відігратися, ми могли і третій гол забити.

– Коли Гладкий забив гол, то здалося, що ти більше за нього радієш...

– Емоції просто зашкалювали. Така гра була, усі були заряджені на боротьбу і дуже хотіли виграти.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров