Олег Лужний: "Агент Шаблій зробив собі "чудову" рекламу, адже хто з ним тепер захоче мати справу?"

Олег Лужний: "Агент Шаблій зробив собі "чудову" рекламу, адже хто з ним тепер захоче мати справу?"

120
Олег Лужний: "Агент Шаблій зробив собі "чудову" рекламу, адже хто з ним тепер захоче мати справу?"
Фото - Макс Власюк, FootBoom.com

Наставник сімферопольців — про ституацію в команді перед виїздом до Кривого Рогу.

— Олеже Романовичу, передбачалося, що з «Говерлою» буде складний поєдинок. Та чи очікували ви, що підсумок буде настільки сумний?

— (Зітхає). Попереджав своїх хлопців, що зустріч з ужгородцями ще складніша, ніж із «Арсеналом». Неодноразово їм це говорив… Але що поробиш, коли в одне вухо влетіло, в інше — вилетіло. А вже під час самої гри тяжко й достукатися, й перебудуватися. За останній період це була, мабуть, найбездарніша гра.

— Футболісти не виконали ваших настанов?

— Найприкріше те, що ми й за три дні, й за два, й у день матчу застерігали від того, що «Говерла» може огризнутися!

— Які саме тактичні помилки призвели до такого результату?

— Головне, що їх була велика кількість. Провал на провалі практично впродовж усього матчу… Особливо погано діяли в обороні. До того ж, голевих моментів ми практично й не створили. Можливо, один-два. Простими словами, грали бездарно (зітхає).

— Напрошувалася серйозна чоловіча розмова…

— Я не прихильник влаштовувати розбір польотів одразу після гри, оскільки можна вчинити щось на емоціях. Найкраще це робити за два-три дні після закінчення матчу. Завтра в нас буде теоретичне заняття (розмова відбулася у середу. — О. К.), під час якого й проаналізуємо цю гру в деталях.

— Буквально перед самим поєдинком із «Говерлою» надійшла інформація з КДК ФФУ про те, що «Таврію» позбавляють трьох очок. Можливо, ця новина надломила ваших підопічних?

— Не виключаю й такого. Звичайно, в голові могло відкластися, що, мовляв, ми працюємо, здобуваємо очки на полі своєю працею, а потім їх ось так легко знімають. Тим паче, незрозуміло за що! Утім, це не основна причина того, що гравці провели матч бездарно. Програвати вони не мали права за жодних обставин!

— У чому ж тоді суть проблеми, може, озвучите?

— Недооцінка суперника, що ще тут скажеш? Думали, вийдуть і одразу обіграють (зітхає).

— Повертаючись до ситуації з рішенням КДК, розкажіть, будь ласка, хто це такий — агент Вадим Шаблій, через якого з вашої команди зняли троє очок? І взагалі в чому суть цього питання?

— Зізнаюся, я його бачив лише один раз у житті. Не розумію, як можна було подавати на клуб якісь скарги? Він справді озвучував певні претензії, називав суму, яку йому мали сплатити за Махача Гаджиєва, але ж половину коштів йому заплатили! Невже їх йому не вистачає на життя?! А Шаблій почав писати заяви в різні інстанції. Та перш ніж писати, потрібно ж думати! До речі, цією ситуацією він зробив собі «чудову» рекламу, адже хто з ним тепер захоче мати справу? А ще через отаких, як він, у клубів буде зневажливе ставлення до всіх агентів. Не всі ж однакові, є й порядні.

— Сам Гаджиєв, мабуть, стурбований ситуацією, адже агент цей — його…

— Так, він геть не хоче говорити на цю тему. Розумію його, бо й справді, цим агентам потрібні лише гроші. Доля футболістів чи клубів їх абсолютно не хвилює! Смішно виходить: агент отримав гроші (нехай і половину) ні за що! Де таке бачено, щоби вимагати компенсацію за вільного агента! На жаль, подібних прикладів вистачає: є футболіст, клуб домовляється з ним особисто або з іншим клубом про певні умови, а потім знічев’я на горизонті з’являються агенти, які заломлюють суму, значно вищу. Якби ж вони були нормальними людьми, то, можливо, там, де треба, йшли на якісь поступки. Та ще якби бодай один агент вів кількох гравців та й справді приносив футболу якусь користь, а то на одного виконавця чіпляється ще четверо-п’ятеро. Хіба за таких умов можна гравцеві нормально кудись переходити чи прогресувати, коли його весь час смикають?! При цьому самі нічого не варті, а змушують хлопців, щоб ті зі своїх преміальних платили їм відсотки.

— І який же вихід?

— Чітко розібратися, навіщо вони потрібні? Якщо футболіст на конт­ракті, нехай зберуться керівники двох клубів і між собою вирішать усі фінансові питання. І ще моя позиція: якщо футболіст талановитий, йому допомога працевлаш­туватися не потрібна, як і зайвий піар. А якщо гравець нездара, то хоч купу агентів дай такому, толку з нього не буде.

— Олеже Романовичу, попереду команда — найбільший сюрприз весняної частини. Мабуть, після останніх звитяг криворіжців ви особливо придивлятиметеся до цього суперника…

— Згоден із тим, що нам протистоятиме дуже серйозний опонент. Усе-таки не кожній команді вдається практично в усіх лідерів відбирати очки.

— Мотивації додасть той факт, що поразка від «Говерли» припала ще й на день народження почесного президента «Таврії» Анатолія Могильова?

— Ось це й справді прикрість. Тому обов’язково спробуємо виправитися й привезти йому справжній подарунок. У Кривому Розі на нічию не гратимемо.

— Із табору суперника, до речі, надходять такі вісті, що через фінансові труднощі матч може й не відбутися. Вам щось про це відомо?

— Отакої! Чую від вас про це вперше. Ми, звичайно, мусимо зважати лише на свою підготовку, але якщо в наших колег справді кепські справи, то це дуже прикро. Ми не зловтішаємося…

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 4
 • Всё равно найдутся такие,кто будет иметь дело с этим агентом.Народ у нас такой.Да пример с тем же Силюком,где клубы с тупым упорством берут его дрова.Это как с МММ,сколько бы их не облапошивали,всё равно находятся наивные, которые им несут деньги.

  0+ 0- 0
  +-
  Ledokol
 • ))таврию развели шо лошков))).Кто то под пистолетом заставлял бумаги подписывать?нет,не заставлял))Подписали-платите,нет денех-огребайте.всё правильно, а остальное так,лирика)))

  0+ 0- 0
  +-
  стармих
 • Олег Романович, оцей Шаблій -підставна особа. За ним хтось стоїть з тих, хто посерйозніше...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Ответ на сообщение Ledokol -

  Всё равно найдутся такие,кто будет иметь дело с этим агентом.Народ у нас такой.Да пример с тем же Силюком,где клубы с тупым упорством берут его дрова.Это как с МММ,сколько бы их не облапошивали,всё равно находятся наивные, которые им несут деньги.

  Селюк работает с клубами не только и столько в Украине. Мне он тоже не нравится! но факты...

  0+ 0- 0
  +-
  KlimEnN
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров