Офіційна заява ФК "Волинь": сенсацію придумали

Офіційна заява ФК "Волинь": сенсацію придумали

154
Офіційна заява ФК "Волинь": сенсацію придумали

Вранці 13 квітня інформаційна агенція «Спорт України» розмістила на своїй стрічці новин повідомлення про те, що після матчу 24-го туру «Волинь» - «Іллічівець» у роздягалці «Волині» відбулася бійка, яке згодом розповсюдили десятки інших сайтів. Буцімто спортивний директор ФК «Волинь» вдарив гравця Рамона Лопеса, який не забив пенальті у грі із маріупольцями.

Гравці, тренери, адміністрація та вболівальники «Волині» із великим інтересом прочитали таку «цікаву» та «пізнавальну» інформаційну «качку». Не скажеш, що ми були вражені, всі були ошелешені такою інформацією, виданою здавалося б поважним інформаційним ресурсом. Утім, якщо чесно, то всі ми відчули себе облитими брудом.

Відтак, ФК «Волинь» офіційно заявляє, що жодних конфліктів у роздягальні не відбувалося, після матчу відбулися традиційні короткі збори тренерів та гравців команди. Події, описані сайтом sport.ua, є надуманими і неправдивими. Головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко сьогодні в інтерв`ю українським ЗМІ також спростував факт бійки і взагалі конфлікту у роздягальні.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров