"Карпати" продовжать виступ у чемпіонаті

"Карпати" продовжать виступ у чемпіонаті

68
"Карпати" продовжать виступ у чемпіонаті
Як відомо, сьогодні, 13-го березня 2014 року, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Федерації футболу України у Будинку футболу було прийнято рішення про проведення незалежного фінансового аудиту діяльності ФФУ та Прем’єр-ліги та створення відповідної комісії з перевірки.
Таким чином вимоги, які львівський клуб висував ще з кінця минулого року, повністю задоволені, – говорить спортивний директор ФК «Карпати» Станіслав Кочубинський. – У зв’язку із цим ФК «Карпати» ухвалив рішення про доцільність продовження виступів команди у чемпіонаті України. Зараз команда готується до стартового матчу весняної частини змагань проти луцької «Волині».
Стосовно реєстрації нових футболістів та лікаря ФК «Карпати», з якими нашим клубом було укладено контракти, ми вже надіслали гарантійний лист про оплату, адресований президенту ФФУ Анатолію Конькову та президенту ПЛ Віталію Данілову, та готуємо відповідний платіж на Прем’єр-лігу. Своєю чергою сподіваємось на те, що нові футболісти нашого клубу будуть заявлені для участі у чемпіонаті у найкоротший термін».
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить

Лучшие букмекеры