Украинские ультрас объявили о перемирии

Украинские ультрас объявили о перемирии

161

Украинские ультрас объявили о перемирии
Фото - Сергей Стеглик, FootBoom.com

Похоже на то, что в ближайшее время в чемпионате и Кубке Украины мы не увидим вражды на стадионах между представителями ультрас разных клубов. Сегодня они объявили о глобальном перемирии. Полный текст письма украинских фантов был сегодня опубликован на всеукраинском портале ультрас (ultras.org.ua). Его текст мы приводим ниже.

* * *

Ми, фанати українських футбольних клубів, заявляємо про наступне. В українському суспільстві зараз склалася дуже непроста ситуація. Зокрема, у деяких фанатських рухів вже почалися проблеми у своїх містах з органами "правопорядку" та місцевою "владою" виключно тому, що представники цих рухів публічно висловили свою мирну, громадянську позицію, на яку вони мають повне право. У зв'язку з цим ми вважаємо, що продовжувати будь-які протистояння між собою - це злочин, який зіграє проти нас же самих і в підсумку тільки погіршить сьогоднішню ситуацію в суспільстві. Враховуючи вищесказане, нами було прийнято рішення укласти перемир'я між рухами фанатів різних клубів на невизначений термін. Дане перемир'я включає в себе такі домовленості:

- всі елементи "міського", тобто спонтанного і не договірного навколофутболу знаходяться під забороною;
- заволодіння банерами, шарфами та іншими фанатськими атрибутами опонентів знаходиться під забороною;
- образливі банери, заряди на адресу один одного або міст-опонентів, команд-опонентів знаходяться під забороною;
- на трибунах здійснюється жорсткий контроль з метою не допустити появи шарфів з образами команд-опонентів, а також спалення шарфів команд-опонентів;
- під забороною знаходиться створення графіті з образами команд і рухів-опонентів , піар в Інтернеті існуючих подібних графіті, а також будь-яка графіті-війна між фанатськими рухами;
- здійснюється жорсткий контроль за тим, щоб виключити будь-які конфліктні ситуації з простими вболівальниками (не фанатами) команд-опонентів як на виїзних, так і на домашніх матчах.

Ці пункти є основою основ майбутнього перемир'я. Рішення про перемир'я повністю підтримали лідери фанатських рухів наступних футбольних клубів:

Прем'єр- ліга: Волинь Луцьк, Ворскла Полтава, Динамо Київ, Дніпро Дніпропетровськ, Закарпаття Ужгород, Зоря Луганськ, Карпати Львів, Металіст Харків (Південна і Північна трибуни), Металург Запоріжжя, Металург Маріуполь, ФК Севастополь, Таврія Сімферополь (Сектор 5 і Сектор 9), Чорноморець Одеса, Шахтар Донецьк.

Перша і Друга Ліги: Авангард Краматорськ, Буковина Чернівці, Десна Чернігів (Хлопці Північної Столиці і Ультрас Десна), Дніпро Черкаси, Енергія Нова Каховка, Зірка Кіровоград (червоно-жовті і жовто-зелені), Кристал Херсон, ФК Миколаїв, Нива Тернопіль, ФК Олександрія, Оболонь Київ, Поділля Хмельницький, Скала Стрий, Сталь Алчевськ, Сталь Дніпродзержинськ, ФК Суми, Титан Армянськ.

Фанатські рухи аматорських ліг і без клубів: Кривбас Кривий Ріг, Нива Вінниця, ЦСКА Київ.

Ті рухи, з якими ми не встигли або не змогли зв'язатися, просимо підтримати нашу ініціативу і підтвердити готовність дотримуватися перемир'я по всіх перерахованих вище пунктах.

Крім цього вважаємо, що зараз відносини між нами повинні будуватися за принципом того, що ми всі в першу чергу - Українці. Тобто на першому місці повинні бути взаєморозуміння, довіра та взаємовиручка. Закликаємо всіх українських уболівальників, які не перебувають в жодних фанатських рухах (йдеться не лише про футбол), приєднатися до цього перемир'я і без агресії ставитися один до одного, незважаючи на те, які б протистояння не були між нашими командами на спортивних полях і майданчиках.

Від людей, які стали ініціаторами даного перемир'я, окремо додамо: без сумніву, події останніх місяців в Україні відкрили багатьом людям очі на страшну правду. Те, що фанати спостерігали і відчували на собі протягом багатьох років, в ці місяці відчули багато простих громадян України з різних регіонів нашої країни. Несправедливість, скотське ставлення, побої, тортури. Ось те, чим сьогоднішня влада "нагодувала" громадян України (і це не найстрашніші речі, які сталися). Вчора фанати з різних куточків України разом підтримували сім'ю киян Павліченків і говорили "Сьогодні - Павліченко, завтра - ТИ". Як бачимо, на жаль, ми не помилялися, і сьогодні отримати надумані звинувачення і невтішний вердикт від "самого чесного і гуманного суду в світі" може будь-який громадянин України.

Але й не це все є найстрашнішим насправді. Провладні політикани всіх мастей і містечкові "лідери" продовжують вести лицемірну і брехливу гру, протиставляючи одну частину населення України іншій. Уміло маніпулюючи ними ж створеними настроями у людей, вони відверто брешуть, навішують ярлики і, мабуть, дуже хочуть, щоб конфронтація в суспільстві стала необоротним явищем. І люди, яким вони промивали мізки, вже остаточно перестали бачити, в чому і в кому причина переважної більшості проблем України і, зокрема, подій останніх декількох місяців.

Саме тому ми вважаємо, що продовжувати будь-які конфронтації у фанатському середовищі в даний момент - злочин проти світлого майбутнього України.

"Від Луганська до Карпат фанат фанату - друг і брат".

Слава Україні!

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:26
 • У метадона нет фанатского движения?

  0+ 0- 0
  +-
  Nicks
 • титушки по 50 грн

  0+ 0- 0
  +-
  sea
 • Металург Маріуполь - это кто?

  0+ 0- 0
  +-
  SL001
 • Ответ на сообщениеSL001 -

  Металург Маріуполь - это кто?

  Это вряд ли ошибка. Если не ошибаюсь фанаты Ильечевца (не про плаченные клубом) против названия и хотели вернуть Металлург.

  0+ 0- 0
  +-
  pridon
 • Ответ на сообщениеSL001 -

  Металург Маріуполь - это кто?

  Это бывшие арсеналовцы

  0+ 0- 0
  +-
  0308
 • забыл )))))

  0+ 0- 0
  +-
  0308
 • Ответ на сообщениеSL001 -

  Металург Маріуполь - это кто?

  Ильичевец. Фаны не признают название. Также, точно и в Ужгороде

  0+ 0- 0
  +-
  Mehmet Aurelio
 • Понял, спс всем

  0+ 0- 0
  +-
  SL001
 • Очень достойно, молодцы! Думаю, новость достойна значится в главных на сайте.

  0+ 0- 0
  +-
  toledo
 • Респект хлопцям.

  0+ 0- 0
  +-
  Nello
 • Від Луганська до Карпат фанат фанату - друг і брат

  0+ 0- 0
  +-
  dneprforever
 • Героям, Слава!

  Аплодирую стоя! Если смогут сохранить задекларированное, лишний раз докажут скептикам:

  - Украина Соборна и Неделима! В нашей Стане ростёт настоящее поколение УКРАИНЦЕВ! От Луганска до Львова, от Чернигова до Севастополя!

  Слава, УКРАИНЕ!!!

  0+ 0- 0
  +-
 • Ответ на сообщениеNicks -

  У метадона нет фанатского движения?

  Есть. Оно тоже присоединилось к акции (позже, видимо связаться с ними не смогли, потому их нет в этом списке).

  Также к акции присоединились Гелиос, Арсенал Харьков и ФК Бровары

  0+ 0- 0
  +-
  Mehmet Aurelio
 • Героям, Слава!

  Респект всем тем - кто эти движи объединил этой непростой идеей, буду надеяться, что всё получится и все будут соблюдать условия перемирия...

  Слава, Украине!

  0+ 0- 0
  +-
 • Честь! Молодці хлопці! Треба взагалі припиняти цю ворожнечу і їздити один до одного в гості. Момент для старту консолідації - те, що треба. Слава Україні!

  0+ 0- 0
  +-
  verde-bianchi
 • Приветствую такое решение! Очень умно сделано. Потому что отдельные министры донецкого происхождения уже заявляли в СМИ, что беспорядки в Киеве - дело рук исключительно ультрас Динамо. Каково, а?

  Теперь можно брать билеты на матч с "Шахтёром" и не бояться потасовок и стрельбы.

  0+ 0- 0
  +-
  Игорини
 • а я уже певно так і непоїду в Луганськ на матч -=-

  =

  все таки казаки дєнікінці страшніші від фанатів і ультрасів

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Так держать-МОЛОДЧАГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Toyota
 • Молодцы!

  0+ 0- 0
  +-
  Андрон
 • Слава Ураїні! Я пишаюся Вами! Молодці!

  0+ 0- 0
  +-
  az09
 • Поддерживаю!Может теперь меньше ,, срача" и на форуме будет.

  0+ 0- 0
  +-
  Uge-Madrid
 • Ответ на сообщениеUge-Madrid -

  Поддерживаю!Может теперь меньше ,, срача" и на форуме будет.

  а на форум це не поширюють!

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Героям слава!!! на форумах теж треба менше сратись...

  0+ 0- 0
  +-
  leandr
 • Ответ на сообщениеДЗЕНЯ -

  а на форум це не поширюють!

  Почему ты так думаешь?

  "Закликаємо всіх українських уболівальників, які не перебувають в жодних фанатських рухах (йдеться не лише про футбол), приєднатися до цього перемир'я і без агресії ставитися один до одного..."

  Кажется всё предельно ясно..:)))

  0+ 0- 0
  +-
  terkin
 • Ответ на сообщениеДЗЕНЯ -

  а я уже певно так і непоїду в Луганськ на матч -=-

  =

  все таки казаки дєнікінці страшніші від фанатів і ультрасів

  Не звертайте уваги! Приїзжайте! Казаки - то таке, фани завжди раді бачити Львів'ян у Луганську)

  0+ 0- 0
  +-
  Mehmet Aurelio
 • Ответ на сообщениеUge-Madrid -

  Поддерживаю!Может теперь меньше ,, срача" и на форуме будет.

  Это право каждого лично)

  0+ 0- 0
  +-
  Mehmet Aurelio
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров