Сергій Сімінін: "Другий збір дався трохи легше"

Сергій Сімінін: "Другий збір дався трохи легше"

114
Сергій Сімінін: "Другий збір дався трохи легше"
Фото - time-football.com

Футболісти луцької «Волині» по закінченню другого тренувального збору у Белеку отримали декілька вихідних днів. Капітан команди Сергій Сімінін відповів на запитання.

- Другий збір дався трохи легше. Все-таки з м’ячами грати і спаринги проводити – це цікавіше, ніж просто фізичною підготовкою займатися, – розповідає Сергій, – Все складалося нормально, шкода тільки, що в останній день Женя Павлов травмувався. Це трохи зіпсувало загальний настрій команди, адже ушкодження сильне, постраждало обличчя й Євгена оперуватимуть. Бажаємо йому швидше одужати.

- Аналізуючи склад «Волині» видається, що в останніх матчах тренери визначилися із основним складом, який буде грати у весняній стадії…

- Склад ще награється, нікому нічого не гарантовано і не заброньовано. Врешті є ще третій збір, на ньому вочевидь справді буде кінцевий склад.

- Суха статистика свідчить, що на других зборах «Волинь» спаринги грала ліпше…

- Так, було п’ять матчів, кожний з нас зіграв практично чотири повних поєдинки. Всі суперники сподобалися, вважаю, що нас перевірили добре.

- Хто найбільше «Волинь» потерзав?

- Останній спаринг виділю, чехи із «Словацко» – «кусюча» команда. А, може, це ми перший тайм трохи гірше зіграли. «Заруба» вийшла у нас з ними, арбітр міг не тільки жовті картки сміливо роздавати. Та й пенальті на Занєві в кінці матчу був стовідсотковий.

- Кілька голів «Волинь» пропустила наприкінці матчу або першого тайму. Це наслідок втрати концентрації?

- Не думаю, я не побачив розслабленості у своїх партнерів. Можливо, «наїлися» трохи, фізично підсіли, або ж просто збіг обставин. Головне, щоб далі в чемпіонаті такого не ставалося.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров