Олександр Севідов: "Не відійшли від нашої стратегії"

Олександр Севідов: "Не відійшли від нашої стратегії"

105
Олександр Севідов: "Не відійшли від нашої стратегії"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Напередодні молодий центральний оборонець Артур Новотрясов підписав з «Карпатами» 4-річний контракт. Як відомо, кілька років тому вихованець кримського футболу дебютував у першій лізі саме під керівництвом Олександра Севідова.

«Позиція центрального захисника зараз стала дефіцитною, і не лише в «Карпатах». Тому ми вирішили взяти Артура на перспективу, щоб він зміг прогресувати і грати. Тим паче, ми не відійшли від нашої стратегії: Новотрясов – молодий українець. Але у нього вже є непоганий досвід – сотня матчів у першій лізі. А щодо того, що ми колись з ним працювали, то це не має принципового значення. Багато гравців, які тоді виступали, вже закінчили грати в футбол, навіть в молодому віці.

Натомість Артур залишився на виду. І наскільки мені відомо, «Карпати» хотіли запросити його ще до мого призначення. Подивимося, візьмемо його на збори. Взагалі, ми порахували, що у нас семеро гравців двадцятирічних і молодших. З нами на збори поїде Завійський, можливо Маркович, бо Мірошніченка запросили до молодіжної збірної на Кубок Спідружності. Зрештою, ще є час, щоб визначитись остаточно» – розповів Олександр Севідов.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров