FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "Не відійшли від нашої стратегії"
^

Олександр Севідов: "Не відійшли від нашої стратегії"

1005
Олександр Севідов: "Не відійшли від нашої стратегії"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Напередодні молодий центральний оборонець Артур Новотрясов підписав з «Карпатами» 4-річний контракт. Як відомо, кілька років тому вихованець кримського футболу дебютував у першій лізі саме під керівництвом Олександра Севідова.

«Позиція центрального захисника зараз стала дефіцитною, і не лише в «Карпатах». Тому ми вирішили взяти Артура на перспективу, щоб він зміг прогресувати і грати. Тим паче, ми не відійшли від нашої стратегії: Новотрясов – молодий українець. Але у нього вже є непоганий досвід – сотня матчів у першій лізі. А щодо того, що ми колись з ним працювали, то це не має принципового значення. Багато гравців, які тоді виступали, вже закінчили грати в футбол, навіть в молодому віці.

Натомість Артур залишився на виду. І наскільки мені відомо, «Карпати» хотіли запросити його ще до мого призначення. Подивимося, візьмемо його на збори. Взагалі, ми порахували, що у нас семеро гравців двадцятирічних і молодших. З нами на збори поїде Завійський, можливо Маркович, бо Мірошніченка запросили до молодіжної збірної на Кубок Спідружності. Зрештою, ще є час, щоб визначитись остаточно» – розповів Олександр Севідов.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения