Ігор Озарків: "Навесні буде краща команда"

Ігор Озарків: "Навесні буде краща команда"

206
Ігор Озарків: "Навесні буде краща команда"

13 січня "Карпати" вирушають на перший тренувальний збір до Туреччини, але без Ігора Озарківа. Молодий півзахисник "зелено-білих" готується в складі молодіжної збірної України, що виступатиме в Кубку Співдружності в Санкт-Петербурзі.


- Ігор! Ти щойно повернувся з відпустки і отримав виклик до лав молодіжної збірної. Це означатиме, що ти пропустиш перші збори з своєю командою...
- Так. Звичайно важко буде після відпустки приступати зразу до ігор, адже в цей час мої одноклубники закладатимуть фундамент до нового сезону. Але виклик в збірну - це велика честь для будь-якого футболіста.

- Довелося поспілкуватися з Ніколаєм Костовим?
- Так. Тренер побажав мені успіху в збірній, і сказав, що очікують мене в розташуванні клубу відразу після закінчення турніру.

- Як гадаєш? Виклик в збірну додасть тобі шансів систематично попадати в основу "Карпат"?
- В розмові зі мною, Ніколай Костов зауважив, що розраховує на мене. Буду старатись виступити у збірній кращим чином.

- Під час кожного міжсезоння в клубі відбуваються зміни. Хтось приходить, хтось залишає команду. На твою думку, на якій позиції на тебе розраховує Костов?
- В збірній я граю на позиції півзахисника. Але в "Карпатах" достатньо хороших гравців в цій ланці. Мені вже доводилось грати на позиції правого захисника, тому готовий і надалі, якщо так буде потрібно команді, грати на цій позиції. Все залежатиме від форми і рішення тренера.

- Чи зможе команда під час зимового міжсезоння налагодити взаєморозуміння між всіма ланками? Чи все таки команда награється вже на майбутній сезон?
- Зміни були помітні вже восени. Гадаю, що весною ми побачимо зовсім іншу команду, кращу команду. Ми віримо в Ніколая Костова і вже весною зможемо порадувати своїх вболівальників хорошою грою.

- Бажаємо успіху в збірній і стати гравцем основного складу "Карпат"
- Дякую за підтримку.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров