Match odds 153388
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Ігор Озарків: "Навесні буде краща команда"
^

Ігор Озарків: "Навесні буде краща команда"

1654
Ігор Озарків: "Навесні буде краща команда"

13 січня "Карпати" вирушають на перший тренувальний збір до Туреччини, але без Ігора Озарківа. Молодий півзахисник "зелено-білих" готується в складі молодіжної збірної України, що виступатиме в Кубку Співдружності в Санкт-Петербурзі.


- Ігор! Ти щойно повернувся з відпустки і отримав виклик до лав молодіжної збірної. Це означатиме, що ти пропустиш перші збори з своєю командою...
- Так. Звичайно важко буде після відпустки приступати зразу до ігор, адже в цей час мої одноклубники закладатимуть фундамент до нового сезону. Але виклик в збірну - це велика честь для будь-якого футболіста.

- Довелося поспілкуватися з Ніколаєм Костовим?
- Так. Тренер побажав мені успіху в збірній, і сказав, що очікують мене в розташуванні клубу відразу після закінчення турніру.

- Як гадаєш? Виклик в збірну додасть тобі шансів систематично попадати в основу "Карпат"?
- В розмові зі мною, Ніколай Костов зауважив, що розраховує на мене. Буду старатись виступити у збірній кращим чином.

- Під час кожного міжсезоння в клубі відбуваються зміни. Хтось приходить, хтось залишає команду. На твою думку, на якій позиції на тебе розраховує Костов?
- В збірній я граю на позиції півзахисника. Але в "Карпатах" достатньо хороших гравців в цій ланці. Мені вже доводилось грати на позиції правого захисника, тому готовий і надалі, якщо так буде потрібно команді, грати на цій позиції. Все залежатиме від форми і рішення тренера.

- Чи зможе команда під час зимового міжсезоння налагодити взаєморозуміння між всіма ланками? Чи все таки команда награється вже на майбутній сезон?
- Зміни були помітні вже восени. Гадаю, що весною ми побачимо зовсім іншу команду, кращу команду. Ми віримо в Ніколая Костова і вже весною зможемо порадувати своїх вболівальників хорошою грою.

- Бажаємо успіху в збірній і стати гравцем основного складу "Карпат"
- Дякую за підтримку.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: zavzhdy-virni.lviv.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения