Євген Бохашвілі: "У мене були інші пропозиції, але я вибрав "Карпати"
^

Євген Бохашвілі: "У мене були інші пропозиції, але я вибрав "Карпати"

665
Євген Бохашвілі: "У мене були інші пропозиції, але я вибрав "Карпати" - изображение 1Незважаючи на прізвище, Євген Бохашвілі – корінний українець, який виріс в Дніпропетровську. У минулому молодіжному чемпіонаті він забив 14 голів і посів другу позицію в переліку кращих снайперів. Тепер Євген гратиме за «Карпати».


– Як ти сприйняв запрошення від «Карпат»?

– Я думаю, що коли молодому гравцю надходить запрошення від «Карпат» – то гравець буде радий. Я теж зрадів, коли про це дізнався і одразу ж дав згоду. Далі вже генеральні директори домовлялися про деталі переходу.

– «Карпати» тебе орендували?

– Так, на один рік, а там буде видно. Я хочу допомогти «Карпатам» і так само хочу, щоб і «Карпати» мені допомогли.

– Ти був лідером молодіжки «Дніпра». Бачив перспективу виступати у першій команді?

– Я забив багато голів за дубль, тренувався з першою командою, їздив на збори. Але наразі в основі грають сильніші та досвідченіші виконавці. Наразі нема можливості пробитися у першу команду.

– Когось особисто знаєш з теперішніх гравців «Карпат»?

– Добре знаю тих, хто зараз приїхав до Львова. Наприклад, Бартуловіча, а також Мірошниченка, з яким грав у дублі. Ще знаю Ігоря Озарківа з молодіжної збірної. Ми називали його Хаві.

– Можеш порівняти інфраструктуру «Дніпра» і «Карпат»?

– У «Карпат» нова база, збудована на дуже високому рівні. В «Дніпра» база виглядає по-іншому. Там гравці основи і дубля можуть жити, є більше полів. Але за рівнем в «Карпат» є все необхідне для прогресу гравця: відновлення, поля, медицина...

– Розкажи про своє амплуа...

– Мене з дитинства, а потім в дублі, використовували як відтягнутого нападника. Я не опорник, не крайній хав, а саме форвард.

– Як тебе проводжали з Дніпропетровська?

– Знаєте, у мене були інші пропозиції, але я вибрав «Карпати». І коли про це дізналися фани «Дніпра», то вони дуже зраділи. Власне, вони мене й проводжали до Львова, і зв’язалися з фанами «Карпат». У мене дуже хороші стосунки з уболівальниками. Фани «Дніпра» побажали мені удачі і сказали, що тепер мене будуть підтримувати як у Львові, так і в Дніпропетровську.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме