FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Володимир Лисенко: "Намагатимемось показувати хороший футбол"
^

Володимир Лисенко: "Намагатимемось показувати хороший футбол"

1135
Володимир Лисенко: "Намагатимемось показувати хороший футбол"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com
Серед гравців «Говерли» на останніх тренуваннях перед грою із «Шахтарем» особливо активним був Володимир Лисенко. Інформаційний відділ "Говерли" поцікавився у футболіста, якої він думки про своє перебування в ужгородському клубі й перший поєдинок у чемпіонаті.
Ось що зазначив нападник:
– Те, що я потрапив в оренду, не звертаю жодної уваги. У мене є стимул довести свої спортивні амбіції й рухатися вище. Тим більше, що в команді хороший мікроклімат, ми відмінно й цікаво, різнопланово працюємо на тренуваннях. Їхати десь за кордон не було сенсу.
Стосовно поєдинку із «Шахтарем», то матимемо матч, звичайно, із класним суперником. Але в нас є головний тренер. У нього своє бачення гри. Будемо старатися виконувати всі установки В’ячеслава Вікторовича й працюватимемо на потрібний результат. Усвідомлюємо, що матч видасться важким, що тільки відбувається формування нового колективу, однак намагатимемось показувати хороший фубтол.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения