Павло Пашаєв: "Одразу відповів згодою на пропозицію "Карпат"
^

Павло Пашаєв: "Одразу відповів згодою на пропозицію "Карпат"

468
Павло Пашаєв: "Одразу відповів згодою на пропозицію "Карпат"
Фото - Анна Барко, FootBoom.com

Новачок «Карпат» Павло Пашаєв у День свого ангела офіційно оформив свої стосунки з новою командою.

– Коли надійшла пропозиція новий сезон провести у складі «Карпат», довго не думав – можна сказати, одразу відповів згодою. Клуб з хорошими традиціями, команда має прекрасних, чи не найкращих в Україні, вболівальників. Тож я подумав, а чому б не спробувати свої сили в «Карпатах»?..

– Напевне, на твоє рішення в певній мірі вплинув і той факт, що ти не єдиний колишній гравець «Кривбаса», який перейшов у «Карпати»?

– На момент, коли надійшла пропозиція переїхати до Львова, я знав, що вже кілька моїх колишніх партнерів дали згоду грати в «Карпатах». Звичайно, це в значній мірі полегшує і мені, і їм процес адаптації в новій команді. Сподіваюся, ми швидко знайдемо взаєморозуміння в грі з рештою наших партнерів.

– Те, що два останні сезони «Карпати» боролися за виживання, тебе не насторожувало?

– Знаєте, у футболі завжди є переможці і переможені. Так, два роки поспіль «Карпати» грали невдало. Але ж перед тим вони з якнайкращої сторони себе показували не лише в Україні, а й в Лізі Європи. У футболі, як і в житті загалом є періоди злетів, а є й невдач. Я розумію, що зараз львівська команда переживає не найкращі часи. Але при цьому я вірю, що той колектив, який зараз підібрався в «Карпатах», зуміє виправити ситуацію на краще і новий сезон буде для команди значно більш вдалим.

– На збори до Словенії ти приїхав не разом з командою, а приєднався до своїх нових партнерів вже в середині зборів.

– У мене була травма, тому спочатку необхідно було повністю вилікуватися. Який сенс їхати на збори, якщо не можеш тренуватися? Але зараз вже все гаразд, працюю в загальній групі, на тренуваннях виконую всі завдання.

– Перші дні на зборах було важко?

– Звичайно. Хлопці вже втягнулися повністю в роботу, а я тільки но починав проходити те, що в них вже було позаду.

– Якою є твоя оцінка свого функціонального стану на даний момент?

– Думаю, наразі я фізично готовий десь відсотків на сімдесят. Але з кожним днем моє самопочуття покращується. Сподіваюся, в неділю, у день першого матчу, буду готовий повністю.

– Чи розмовляв ти з головним тренером про те, на якій позиції він тебе бачить в команді?

– Конкретної розмови у нас на цю тему не було. Але в контрольних іграх я діяв на звичній для себе позиції – правого захисника. Там же я грав і в «Дніпрі», і в «Кривбасі».

– Як тобі тренування під керівництвом Олександра Володимировича?

– Все нормально. Зараз у футболі немає якихось особливих секретів. Але звичайно, кожен тренер має свої «фішки» та використовує у підготовчому періоді свої методи та засоби. Щоб багато не говорити, скажу коротко: як проводить тренування Олександр Володимирович, мені подобається.

– А місто Львів тобі сподобалося?

– Зізнаюся, що містом я ще не гуляв – не було часу. У нас щодня по два тренування, а у вільний час, якого обмаль, необхідно відновитися та й назбиралася низка нагальних питань, які необхідно якомога швидше вирішити. Зокрема, треба знайти житло.

– Сім’я у Львові буде з тобою постійно?

– Я поки що не одружений. Але в мене є дівчина, з якою у нас серйозні стосунки. За кілька днів вона приїде до Львова і буде тут разом зі мною. Так буде краще і для наших стосунків, і для моїх виступів за «Карпати». Я вже на власному досвіді переконався: коли кохана поруч – я граю значно краще.

– Наостанок, що б ти сказав вболівальникам «Карпат»?

– Як я вже казав, ще виступаючи за «Дніпро» і «Кривбас», я знав, що львівські вболівальники є одними з найкращих і найвідданіших в Україні. Сподіваюся, що тепер, коли я став гравцем «Карпат», моя думка не зміниться. Хочу тільки попросити їх, щоб вони трохи набралися терпіння і були весь час разом з командою. Зі свого ж боку я не хочу бути голослівним і робити якихось гучних заяв, але можу завірити вболівальників, що і я, і всі мої партнери робитимемо усе, щоб «Карпати» гідно виступали в новому сезоні.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме