"Волиняни" вболіватимуть за Бабатунде

"Волиняни" вболіватимуть за Бабатунде

135
"Волиняни" вболіватимуть за Бабатунде

Сьогодні розпочинається найбільший футбольний форум чотириріччя – чемпіонат світу у Бразилії. На місяць і вболівальники, і футболісти поринуть у вир баталій найвищого гатунку. Клубна прес-служба розпитала в гравців «Волині» про те, за кого і чому вони вболіватимуть на чемпіонаті.

Лідери симпатій «хрестоносців» - збірна Бразилії та Нігерії, а персонально більшість гравців вболіватимуть за Майкла Бабатунде.

«Я здавна за Бразилію», - розповідає Віталій Кварцяний. – «Тому що люблю атакувальний футбольний, я виріс у ті часи, коли бразильці завойовували свої перші три чемпіонства. А персонально буду бажати удачі нашому Бабатунде».

За Бразилію серед опитаних гравців «Волині» і Віталій Гошкодеря, і Сандро Селін, і Темур Парцванія. Останні двоє впевнені у тому, що героєм мундіалю під силу стати Неймару. Гошкодеря вболіває за бразильців з 1998 року – тоді ще виблискував його улюбленець Рональдо. «Але не заперечуватиму, якщо якихось висот досягне Нігерія із нашим «Бабою», - сказав Віталій. З ним погоджується й румун Флорентін Матей.

Дмитро Нємчанінов також підтримуватиме на мундіалі свого одноклубника, але його симпатії традиційно на боці німецької збірної. За «бундестім» і Віталій Приндета та Іван Рогач. Серб пояснив свій вибір тим, що в його країні німецький футбол популярний, крім того йому подобається дисципліна команди Льова і агресивний стиль «бундестіму». Стосовно індивідуальний симпатій, то Рогач підтримуватиме півзахисника «Атлетико» Коке (Хорхе Ресуррексьйон Меродіо) або ж бразильця Тяго Сильву. Приндета ж вірить у «зірку» аргентинського форварда «МанСіті» Серхіо Агуеро.

Ігор Скоба вболіватиме за Англію, а Ванче Шиков – за іспанців.

Богдан Шершун каже, що традиційно підтримує на чемпіонатах Аргентину та Італію. За південноамериканців почав вболівати після молодіжного чемпіонату світу 2001 року, який відбувся в Арентині і на якому зіграв Богдан. Його індивідуальний фаворит мундіалю – Мессі.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров