Сергій Сімінін: "Немає безвихідних ситуацій"

Сергій Сімінін: "Немає безвихідних ситуацій"

108
Сергій Сімінін: "Немає безвихідних ситуацій"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Післяматчеве інтерв'ю Сергія Сімініна після гри з "Іллічівцем".

- «Волинь» потрапила у якесь психологічне піке. Як налаштовуватися на такі матчі?

- Програвати завжди важко, важко переживати все це… Можна тільки пообіцяти вам і вболівальникам, що ми не здамося і робитимемо все можливе, щоб виправитися. Мусимо доказати передусім для себе чого ми варті.

- Як тобі якість поля сьогоднішня?

- Ну, звісно, важко грати так. Але умови однакові були що для «Іллічівця», що для «Волині». Вони виграли, значить краще грали і більше хотіли цього…

- Микола Павлов сьогодні сказав, що він не працює із легіонерами. У «Волині» чимало іноземців, ви з ними добре розумієтеся?

- Та ні, все ми розуміємо на полі. Але така ситуація склалася, що йдуть поразка за поразкою. Після матчу важко зараз коментувати щось нашвидкуруч, емоції і втома переважають… Але завжди є надія і шанси, немає безвихідних ситуацій.

- Сьогодні було багато довгих передач у матчі. Чому?

- Треба було простіше грати. Ви ж бачите, що і дощ, і стан газону не дозволяли контролювати довго м’яча. Тому й грали довгими пасами.

- Рамону більше не будете довіряти пенальті пробивати?

- Ні, що ви? Це ж футбол, всяке буває і Мессі не забиває одинадцятиметрові. Сьогодні якось все йшло не так. Не наш день сьогодні? І Суботич не забив свій момент. Ми ж створювали нагоди, чи не так?..

- Коли пропускали перший гол, була можливість Старцеву відбити м’яча?

- Рикошет просто був, він же по м’ячу стрибав спочатку. А поле, я повторюся, в’язке було, тому швидко змінити напрям стрибка Максиму важко було.

- У чемпіонаті ідуть провальні матчі ви спробуєте реабілітуватися у Кубку України?

- Так, а чому б нам знову не вийти у півфінал? Хотілося б уже зіграти із повним складом основним, адже нам не вдавалося останнім часом це зробити. Скажу одне – гратимемо на перемогу.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Симинина уважаю, - мужик!

    0+ 0- 0
    +-
    naykava
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров