Гравців "Карпат" і "Динамо" на поле виведуть незрячі діти

Гравців "Карпат" і "Динамо" на поле виведуть незрячі діти

160
Гравців "Карпат" і "Динамо" на поле виведуть незрячі діти

ФК «Карпати» бере участь у Тижні дій «Футбол для всіх, доступ для всіх», який відбудеться в Україні та Польщі в період з 13 по 21 квітня 2013 року в рамках проекту надбання УЄФА ЄВРО-2012.

Так, перед початком матчу «Карпати» – «Динамо» (13 квітня, стадіон «Україна») гравців обох команд та суддів виведуть на поле незрячі та слабозорі діти. Учасники акції будуть вдягнені у спеціальні футболки. Перед початком матчу буде проведено фотосесію на фоні спеціального банеру. Після цього діти зможуть підтримати команди на трибунах стадіону, де для них буде проведено аудіокоментар матчу.

Ця технічна інновація користувалась популярністю на стадіонах України та Польщі під час матчів Євро-2012. Спеціальне обладнання для проведення радіокоментаря було передано львівському клубу організацією «Центр доступу до футболу в Європі» (CAFE).

Центр доступу до футболу в Європі був офіційною благодійною організацією турніру УЄФА ЄВРО-2012. Також перед чемпіонатом та під час нього CAFE втілював в життя соціальний проект УЄФА Respect Inclusion – Football with No Limits («Поважай безбар'єрність – Футбол без обмежень»), який отримав своє продовження в проекті надбання УЄФА ЄВРО-2012 в Україні та Польщі.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • ну написали бы что выйдут вместе с игроками...

  0+ 0- 0
  +-
  24sa11go
 • может наоборот?

  0+ 0- 0
  +-
  beat
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров