Владислав Ващук: "Арсенал" — це бізнес-проект"

Владислав Ващук: "Арсенал" — це бізнес-проект"

78
Владислав Ващук: "Арсенал" — це бізнес-проект"
Фото - segodnya.ua

Новопризначений спортивний директор киян вбачає майбутнє клубу у світлих тонах.

- Владиславе Вікторовичу, були такі розмови, що ваша нова посада, конкретніше - функції, носять передовсім консультативний характер…

- (Перебиваючи). Чому це - консультативний? Я - спортивний директор, аж ніякне консультант.

- Просто доводилося чути, що ваше завдання зводиться, в першу чергу, до того, щоби ввести в курс справи нового власника клубу, який на цьому етапі не володіє достатнім арсеналом футбольних знань…

- Мені дещо складно збагнути, що маєте на увазі, бо я - звичайний спортивний директор. Якщо хочете дізнатися про мої функції, то вони звичні, як для такої посади: опікуюся спортивною стороною функціонування клубу, кадровим потенціалом - од першої команди до U-19 та юнацької школи. Ось, приміром, до активної роботи приступив уже цього трансферного вікна, займаючись переходами футболістів.

- Чим ваші обов’язки відрізняються від тих, що виконували, перебуваючи на аналогічній посаді у запорізькому "Металургу"?

- Вертатися до того періоду не дуже хотів би, хоча це також був корисний досвід. Зазначу одне: в тому клубі дехто не надто бажав, аби я зі своєю правдою, зі своїм баченням працював із ними під одним дахом.

- Пан Онищенко роздав кілька інтерв’ю, але з них складно збагнути головну мету нового очільника клубу: простими словами, нинішній "Арсенал" - це проект суто меценатського характеру чи навпаки - бізнесового направлення?

- "Арсенал" - це саме бізнес-проект. Утім, детальніше говоритимемо, гадаю, в осяжному майбутньому. Тоді вже ми й озвучимо наші плани та розповімо про те, чого воліємо досягнути.

- А чи варто очікувати на серйозні кадрові пертурбації влітку?

- Про кадрові зміни, впевнений, ми думатимемо найближчим часом, а не чекатимемо, коли завершиться сезон. Треба вчасно визначитися, з ким нам йти однією стежкою, з ким прощатимемося, слово, вже навесні вирішуватимемо питання щодо кадрового поповнення.

- А як так вийшло, що формальним власником клубу досі є Вадим Рабінович?

- Переговорний процес триває, залишаються деталі. Звісно, всім хотілося, щоби ці процеси якнайшвидше завершилися.

- Владиславе Вікторовичу, наприкінці розмови хочу спитати про Ващука-футболіста. Ця ваша іпостась уже в минулому?

- Ну, взагалі-то я вже менеджером працюю, як бачите.

- Просто виходить, що якось непомітно завершили кар’єру: без гучних заяв, прощальних поєдинків та інших подібних атрибутів…

- Отож, можу повідомити, що кар’єра футболіста вже в минулому: на поле виходитиму хіба що у ветеранських поєдинках. Щодо прощального матчу, то ця ідея, безперечно, право на життя має, але не зараз, а в майбутньому - нині не до цього, забагато роботи…

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 4
 • Плавно и незаметно ушел футболист Ващук...

  0+ 0- 0
  +-
  Talkman
 • Ващук: Думаю прощальный матч сыграть в свой 50 летний юбилей :)

  0+ 0- 0
  +-
  zhenya82ts
 • что-то мелит последнее время не понятное... в таком молодом возрасте, а уже стал быть похожим на Сабо!(((

  0+ 0- 0
  +-
  Olegyner
 • Для Ващука - да, это бизнес проект, ему там ЗП платят.

  0+ 0- 0
  +-
  boan
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Лучшие букмекеры