Володимир Прийомов: "Час покаже, наскільки правильним було моє рішення змінити Одесу на Запоріжжя"

Володимир Прийомов: "Час покаже, наскільки правильним було моє рішення змінити Одесу на Запоріжжя"

191
Володимир Прийомов: "Час покаже, наскільки правильним було моє рішення змінити Одесу на Запоріжжя"

На початку нинішнього сезону зі спочилого «Кривбасу» до південної Пальміри перебралося відразу кілька ключових гравців криворізької команди, серед яких опинився й Володимир Прийомов. Однак за півроку Володимирові так і не вдалося міцно закріпитися у складі «моряків», відігравши за них у чотирнадцяти поєдинках і відзначившись одним забитим м’ячем та однією результативною передачею. Причому його гол на НСК «Олімпійському» у ворота «Динамо» забезпечив одеситам сенсаційні три очки. Однак по завершенні літньо-осінньої частини футболіст вирішив розірвати чинний контракт із «Чорноморцем» і пошукати собі клуб, де би він зміг отримувати більше ігрової практики. Відтак днями стало відомо, що Володимир поповнив лави команди Олега Тарана, з яким півзахисник чудово знайомий ще за виступами у «Кривбасі».

— Пане Володимире, стало відомо, що ви уклали угоду із запорізьким «Металургом». Інформація відповідає дійсності?

— Так, я справді став гравцем команди із Запоріжжя.

— Після розірвання контракту з одеситами, окрім варіанту з металургами, чи вели з кимось іще переговори?

— Не буду приховувати, що вів переговори з різними клубами, проте на перегляд нікуди не виїжджав. Якось до конкретики справа не доходила, ні з ким домовитися не вдалося. А з «Металургом» перемовини протікали легко, швидко, відтак справу відкладати в довгий ящик не став, одразу підписавши контракт.

— Судячи з усього, ініціатором вашого приходу до Запоріжжя став Олег Таран?

— Запрошував мене особисто Олег Анатолійович. Ми ж із ним ще в «Кривбасі» добре попрацювали, тому я також був не проти продовжити з ним співпрацю.

— Чи запропоновані умови вас повністю задовольнили, адже не секрет, що в Запоріжжі плинність як тренерського штабу, так і футболістів дуже велика?

— Не знаю, як тут було до мене, проте мені умови запропонували нормальні. Принаймні мене вони повністю задовольнили. Із мого боку залишається виправдати довіру керівництва та головного тренера, відтак допомогти команді зберегти прописку в прем’єр-лізі.

— А чи не вважаєте, що в плані кар’єрного зростання ваш перехід до металургів — це крок назад, адже «Чорноморець» у нинішній першості серйозно претендує на місця в трійці призерів і продовжує боротьбу в Лізі Європи?

— Можливо, й так. А взагалі час покаже, наскільки правильним було моє рішення змінити Одесу на Запоріжжя. Тепер потрібно рухатися далі із цим клубом.

— Улитися до колективу вдалося безболісно?

— Так. Зрештою, з адаптацією я ніде проблем не мав, тому колектив «біло-червоних» прийняв мене абсолютно нормально.

Недавно команда повернулася з Туреччини, де проходила перший збір. Отож, скільки «козаки» перебуватимуть в Україні? Коли продовжать підготовку?

— На другий етап підготовки вирушимо 12 лютого. А до того працюватимемо вдома.

— Ви не готувалися майже місяць. Чи це може позначитися на ваших фізичних кондиціях?

— Запевняю вас, що наразі перебуваю у хорошій фізичній формі. Із вимогами Тарана я чудово ознайомлений, знаю, як будується його тренувальний процес, чого він найперше вимагає від гравців. Гадаю, я швидко надолужу пропущений перший збір.

— На який термін ви уклали угоду із запоріжцями?

— Зараз я не хотів би говорити, наскільки саме залишусь у команді. Усе буде залежати від того, чи зможемо ми зберегти прописку в еліті. Перед командою стоїть чітке завдання — залишитися в прем’єр-лізі, відтак моє майбутнє у цьому колективі напряму залежатиме від результатів у нинішньому чемпіонаті.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:1
 • Видать.Володя-Погорячился...Хотя...Х.Е.Зна...

  0+ 0- 0
  +-
  Toyota
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров