Роман Зозуля: "Хотілося б, щоб українських футболістів у клубних командах було більше"

Роман Зозуля: "Хотілося б, щоб українських футболістів у клубних командах було більше"

110

Нападник національної команди Україні Роман Зозуля відповів на запитання уболівальників.

- Який в тебе настрій перед початком другої частини сезону?

- Бойовий, звичайно. "Дніпро" досяг хорошого результату. Хочеться, аби ми продовжували в такому ж дусі. Чекаємо на відновлення сезону, і, гадаю, все буде добре.

- За рахунок чого, на твій погляд, "Дніпру" вдалося досягти такого прогресу?

- В першу чергу, за рахунок згуртованого колективу і великої самовіддачі.

- В першій частині сезону ти вдало вписався в схему гри дніпропетровської команди, знову отримав виклик до національної збірної. Немає бажання повернутися до рідного "Динамо"? Там зараз панічна нестача форвардів.

- Я з дитинства мріяв грати в "Динамо". В шість років потрапив до спортивної школи київського клубу, в якій і отримав футбольну освіту. Але так склалося, що перейшов до "Дніпра" і зараз мені в дніпропетровській команді дуже комфортно. Дружний колектив і взагалі, все влаштовує. Якщо відверто, не хочу зараз повертатися.

- Серед провідних вітчизняних команд, "Дніпро" є чи не найбільш "українським" футбольним клубом. Наприклад, в матчі з ПСВ в Нідерландах в рамках Ліги Європи брали участь сім українців. Яке твоє ставлення до великої кількості іноземних гравців у наших командах?

- Нам, українцям, зокрема тим, хто виступає в єврокубках, звичайно хочеться, щоб грали українські футболісти. Але це все залежить від тренера. Він визначає склад, обирає футболістів під свою модель гри. Звичайно, хотілося б, щоб в командах було більше українців − від цього стане сильнішою національна збірна. На мій погляд, 3 легіонери і 8 українців в основному складі кожної з команд − гарний варіант.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров