Олександр Насонов: "Розбігалися у другому таймі"

Олександр Насонов: "Розбігалися у другому таймі"

127
Олександр Насонов: "Розбігалися у другому таймі"

Захисник луцької "Волині" Олександр Насонов після матчу з "Нефтчі".

- Перший тайм ми не надто добре відіграли. Не знаю навіть, що нам завадило, можливо, сонце сильне і незначна спека, адже в Белеку сьогодні один із найтепліших днів. Але в другому таймі розбігалися і моментів побільшало. Гол пропустили, вважаю, випадковий, просто дуже добре вдався удар суперникам. Швидко відігралися і вийшли вперед, ще могли забити. Узбецька команда добре в першому таймі м’яча контролювала, але в другому ми їх повністю переграли.

- Ти діяв у зв’язці із Бабирем, чимало небезпеки йшло з вашого правого флангу. Добре порозумілися в цьому матчі?

- Не вперше разом діємо, а в цьому матчі наші флангові півзахисники Бабир із Артемом Щедрим мінялися позиціями. До повного розуміння ще далеко, але часами хороша гра проглядалася.

- У тебе з Віталієм Приндетою ці збори вийшли насиченими на матчі, адже і в січні грали чимало поєдинків, і ось вже відразу на початку лютого... Не втомилися?

- Ні, футболом не встиг «наїстися», бо в грудні добре відпочив. Можна терпіти… На других зборах декілька днів присвятили «фізиці», а решта тренувань у нас була присвячена роботі з м’ячем. На ранковому більше індивідуальних вправ, удари по воротам, стандарти… А увечері переважали ігрові вправи.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров