Ніколай Костов: "Завійського помітили мої помічники"

Ніколай Костов: "Завійського помітили мої помічники"

206
Ніколай Костов: "Завійського помітили мої помічники"

Ніколай Костов: "Завійського помітили мої помічники" - изображение 1Позавчора Тарас Завійський був капітаном юніорської команди «Карпат». Учора він намагався закріпитися в молодіжці. А вже сьогодні у нього з’явився шанс проявити себе в основі «зелено-білих». Приблизно так можна змалювати футбольний шлях вихованця карпатівської школи, якому у квітні виповниться 18 років.

Ніколай Костов вже не раз доводив, що у паспорт гравцям не дивиться і що завжди готовий дати шанс молодому гравцю, якщо він на це заслуговує. На власній шкірі це відчули Микола Жовтюк, Сергій Загідулін, Олег Білий, Тарас Пучковський та Роман Мисак – усі вони дебютували у вищій лізі минулої осені. Не виключено, що наступним буде Тарас Завійський.

Нападник досить добре зарекомендував себе у складі юніорської команди, яку виводив на поле в статусі капітана, а також у матчах за збірну України. Місяць тому, після повернення до Львова з Меморіалу Гранаткіна, що відбувався в Росії, Тарасу повідомили, що на нього чекають у дублі. Не зігравши під керівництвом Ігоря Йовічевіча жодного офіційного матчу, хлопця забрали в основу.

Ніколай Костов розповів, як саме молодому гравцю вдалося потрапити до першої команди.
Ніколай Костов: "Завійського помітили мої помічники" - изображение 2
- «Тараса Завійського помітив не я, оскільки у мене не було можливості спостерігати за матчами юніорської команди. Натомість мої помічники мали більше інформації про молодих гравців і сказали, що на Тараса треба звернути увагу – він талановитий футболіст. Звичайно, я дав йому шанс себе проявити. Тепер багато чого буде залежати і від нього – як він адаптується в нашій команді, як себе покаже на тренуваннях. Я сподіваюся, що у нього все складеться добре. Принаймні, перші враження від його роботи позитивні».

Окрім цього болгарський спеціаліст розповів чим треті збори відрізнятимуться від попередніх: «Звичайно, між другими та третіми зборами є різниця. Зокрема, вона полягає і в навантаженнях, які ми будемо давати гравцям. В останньому закордонному етапі підготовки ми робитимемо акцент на швидкісній роботі, а також на техніко-тактичних діях, якими будемо користуватися в майбутньому. Звичайно, будемо формувати основний склад у трьох товариських матчах і готуватися до початку весняної частини чемпіонату».

Нагадаємо, що в Туреччині «Карпати» тренуватимуться до 21 лютого. Після цього вони повернуться до Львова і готуватимуться до першого офіційного матчу.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров