Главная Украинские Favbet Лига Артур Новотрясов: "Давно мрію зіграти в Прем’єр-лізі"
^

Артур Новотрясов: "Давно мрію зіграти в Прем’єр-лізі"

977
Артур Новотрясов: "Давно мрію зіграти в Прем’єр-лізі" - изображение 1Як відомо, першим новачком ФК «Карпати» у 2014 році став Артур Новотрясов, який 2013 рік провів у чернівецькій «Буковині». А починав він свою кар’єру у «Кримтеплиці». Цікаво, що дебютував Новотрясов у першій лізі саме під керівництвом Олександра Севідова. Не виключено, що теперішній наставник «левів» надасть Артуру шанс дебютувати і в найвищій українській лізі.


«Знаю, що «Карпати» слідкували за моїми виступами, а коли з клубу зателефонували і запросили переїхати до Львова, то я одразу ж погодився. Тим паче, що мій контракт з «Буковиною» закінчився» – розповідає Артур.

«Гадаю, що роль в переході зіграв і Олександр Севідов, з яким я працював у «Кримтеплиці». Він довірив мені право дебютувати у першій лізі і саме він перевів мене на позицію центрального захисника. Тому, коли я отримав пропозицію, навіть не задумувався».

«У «Карпатах» зустріли тепло. Добре, що в «Карпатах» грає мій друг Роман Мисак, з яким ми виступали за команду з Молодіжного. Він усе мені розказав і показав».

«Я вже давно мрію спробувати свої сили у Прем’єр-лізі. У «Карпатах» буде висока конкуренція за місце в основі, знаю, що тут чимало кваліфікованих гравців і це дуже добре. Мене не лякає брак досвіду у матчах на такому рівні, я буду доказувати і всіма силами пробиватися у стартовий склад» – розповів Артур Новотрясов.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 марта