Главная Украинские Favbet Лига "Кривбасс" отправился в Турцию
^

"Кривбасс" отправился в Турцию

399

"Кривбасс" отправился в Турцию

12 січня літаком з міжнародного аеропорту Дніпропетровська делегація криворізького клубу відправилась до Туреччини - повідомляє офіційни й сайт ФК "Кривбас"

На південному узбережжі цієї країни мають пройти всі три навчально-тренувальні збори «Кривбасу».

Перший з них пройде з 12 по 26 січня, другий – з 30 січня по 11 лютого. Останній збір триватиме з 14 по 26 лютого.

До списка тих, хто поїхав на перші збори увійшли 25 футболістів:

воротарі – Антоненко, Боровик, Мирний, Штанько;

польові гравці – Антонов, Бабатунде, Баліч, Бартулович, Валєєв, Гітченко, Дедечко, Єслінек, Іващенко, Лисицький, Лобжанідзе, Максимов, Матіч, Мірошніченко, Пашаєв, Прийомов, Самодін, Сердюк, Федорів, Федорчук, Шершун.

До Туреччини не полетів Дмитро Льопа, який нещодавно був прооперований. Його поява у складі команди планується на других зборах.

У порівнянні з осінньою частиною чемпіонату склад «Кривбасу» майже не змінився – кістяк команди залишився. Відсутні Артем Бобух та Ігор Іваненко, які виставлені на трансфер. Не полетів з командою Віталій Рева, закінчився строк оренди Кирила Петрова, завершився контракт в Антоніо Яколіша.

Натомість, на перший збір з «Кривбасом» відправились гравці столичного «Арсеналу» Андрій Гітченко, Євген Боровик, Олександр Максимов. Останніх двох важко назвати новачками «Кривбасу», адже вони вже грали в попередні роки в складі криворізького клубу, провівши на двох за клуб більше 120 матчів.

Олександр Антоненко та Денис Мірошніченко є вихованцями криворізького футболу й не перший сезон є гравцями кривбасівської «молодіжки» (Мірошніченко останні півроку провів в «Дніпрі» на правах оренди).

Спробує закріпитись в клубі молодий воротар з українським паспортом Віталій Мирний, останнім клубом якого є литовська команда «Банга».

На першому зборі криворізький «Кривбас» має зіграти три контрольних поєдинки.

15 січня на «Кривбас» чекають господарі – турецький клуб «Генчлербірлігі».

19 січня наша команда зіграє з клубом другої німецької бундесліги – «Інгольштадт 04».

25 січня – «Кривбас» поміряється силами з російським клубом «Крилья Совєтов», одним з тренерів молодіжного складу є колишній кривбасівець Василь Мазур.

26 січня «Кривбас має повернутись до України.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме